"Arsenal" nepaliko jokių vilčių "Liverpool" ekipai, "Man Utd" ir "Chelsea" šventė pergales (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje sekmadienį sužaistos septynerios 31-ojo turo rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko "Emirates" stadione, kur jėgas tarpusavyje išbandė Londono "Arsenal" ir "Liverpool" futbolininkai. Arsene'o Wengero auklėtiniai be jokio vargo rezultatu 4-1 sutriuškino varžovus iš Liverpulio.

Rungtynės prasidėjo "kanonierių" dominavimu. Jau nuo pat pirmos minutės "Arsenal" futbolininkai spaudė savo varžovus ir kūrė ataką po atakos.

Vis dėlto, įvarčio pelnyti nepavyko, o po kurio laiko iniciatyvą pradėjo rodyti Brendano Rodgerso auklėtiniai. Galiausiai pirmasis įvartis krito 37-ąją minutę, kai dešiniajame krašte Alberto Moreno "išmaudęs" Hectoras Bellerinas puikiu smūgiu nuginklavo Simoną Mignolet.

Ilgai laukti dar vieno įvarčio neprireikė ir vos po trijų minučių rezultatas švieslentėje jau degė 2-0. Baudos smūgį iš maždaug 25 metrų realizavo Mesutas Ozilas.

"Arsenal" komandai pirmajam kėliniui to neužteko ir 45-ąją minutę prasidėjo varžovų triuškinimas, kai nuostabų smūgį atlikęs Alexis Sanchezas nepaliko jokių vilčių "raudonųjų" vartų sargui.

Kitos 45 minutės ir vėl priklausė šeimininkams. 76-ąją minutę Jordanas Hendersonas pasižymėjęs nuo 11 metrų žymos atgaivino šokią tokią intrigą šiose rungtynėse, tačiau vos po aštuonių minučių "Liverpool" liko žaisti dešimtyje - už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas Emre Canas.

Šiuo pranašumu "Arsenal" pasinaudojo ir turėjo dar bent tris progas pelnyti įvartį. Galutinį tašką šiame susitikime padėjo po A.Sanchezo perdavimo 90-ąją minutę pasižymėjęs Olivieris Giroud.

Po pergalės "Arsenal" kyla į antrąją vietoje, o "Liverpool" mažina savo šansus pakovoti dėl patekimo į UEFA Čempionų lygą.

Kitose rungtynėse svarbią pergalę iškovojo "Manchester United" klubas, rezultatu 3-1 nugalėjęs "Aston Villa". Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Wayne'as Rooney ir du kartus pasižymėjęs Anderis Herrera.

Taip pat pergales iškovojo Liverpulio "Everton", "Leicester City", "Swansea" ir Londono "Queens Park Rangers" komandos.

Paskutinėse vakaro rungtynėse Londono "Chelsea" savo žiūrovų akivaizdoje priėmė "Stoke City" futbolininkus. "Mėlynųjų" ekipa rezultatu 2-1 pranoko svečius.

39-ąją minutę Edenas Hazardas pirmąjį įvartį pelnė nuo 11 metrų žymos, tačiau primojo kėlinio pabaigoje į "Chelsea" vartus krito įspūdingas įvartis. Charlie Adamas iš mauždaug 60 metrų nuginklavo Thibautą Courtois.

62-ąją minutę lemiamą tašką padėjo Loicas Remy, pasižymėjęs po puikaus E.Hazardo reido. Jose Mourinho auklėtiniai su 70 taškų užtikrintai pirmauja Anglijos čempionate.

"Arsenal" 4 - 1 "Liverpool"

37' [1 - 0] H.Bellerin

40' [2 - 0] M.Ozil

45' [3 - 0] A.Sanchez

76' [3 - 1] J.Henderson (11m. baudinys)

90' [4 - 1] O.Giroud

84' E.Can ("Liverpool") pašalintas iš aikštės

"Everton" 1 - 0 "Southampton"

16' [1 - 0] P.Jagielka

"Man Utd" 3 - 1 "Aston Villa"

43' [1 - 0] A.Herrera

79' [2 - 0] W.Rooney

80' [2 - 1] C.Benteke

90' [3 - 1] A.Herrera

"Leicester" 2 -  1 "West Ham"

12' [1 - 0] E.Cambiasso

32' [1 - 1] C.Kouyate

87' [2 - 1] A.King

15' D.Nugent ("Leicester") nerealizavo 11m. baudinio

"Swansea" 3 - 1 "Hull City"

18' [1 - 0] Ki Sung-Young

37' [2 - 0] B.Gomis

50' [2 - 1] P.McShane

90' [3 - 1] B.Gomis

53' D.Meyler ("Hull City") pašalintas iš aikštės

"West Brom" 1 - 4 QPR

15' [0 - 1] E.Vargas

37' [0 - 2] C.Austin

43' [0 - 3] B.Zamora

58' [1 - 3] V.Anichebe

90' [1 - 4] J.Barton

84' Y.Mulumbu ("West Brom") pašalintas iš aikštės

"Chelsea" 2 - 1 "Stoke City"

39' [1 - 0] E.Hazard (11m. baudinys)

44' [1 - 1] C.Adam

62' [2 - 1] L.Remy