"Arsenal" siūlė beveik 40 mln. už K. Manolą


"Roma" gynėjo Kosto Manolo agentas Ioannis Evangelopoulos atskleidė, kad jo klientą mėgino įsigyti Londono "Arsenal".

Anglijos sostinės klubas vasarą buvo pateikęs beveik 40 mln. eurų siekusį pasiūlymą, tačiau sandorio sudaryti nepavyko.

Galiausiai, "kanonierių" ekipą papildė "Valencia" rungtyniavęs Shkodranas Mustafi, kuris jiems kainavo 41 mln.

"Negaliu pasakyti, kur Kostas norėtų žaisti, tačiau bus įdomu pamatyti, kokios komandos dėl jo belsis į mūsų duris", - Evangelopoulos pasakojo Sport FM.

"Roma" atmetė beveik 40 mln. eurų "Arsenal" pasiūlymą vasarą. "Kanonieriai" buvo tikrai susidomėję, tačiau "Roma" reikalavimai buvo didesni nei tai, kiek jie buvo pasirengę mokėti."

"Perėjimas sausį? Čia jokių naujienų nėra. Nėra garantijos, kad jis išvyks ir vasarą, bet pasiūlymų veikiausiai bus. Visgi, futbole kažką prognozuoti yra apskritai sunku."

"Persikėlimas į Kiniją? Mes kalbame apie itin didelius pasiūlymus. Šie skaičiai yra stulbinantys, tačiau Kostas turi pasirinkimą žaisti aukščiausiame lygyje ir, sakyčiau, Kinija jo ambicijų neatitinka."

"Futbolas Europoje gali pasiūlyti daugiau nei tik pinigus - tai ir šlovė, ir pripažinimas."

Praėjusią savaitę "Sky Italia" skelbė, jog Manolu domisi Liverpulio "Everton".

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

Despotin_
Despotin_ (palaiko Arsenal FC, Anglija)
2017-01-12 14:03
0 0
As nesuprantu kas ten arsenalo vadyboje sedi, is kur jie atkasa tokius zaidejus. Detu pastangas visas vasara islaikyti Alexi! Antrarusius zaidejus medzioja. . . .
dipsiui
2017-01-12 02:36
0 1
...
klausyk, Ozilas traumuotas kaip 2 savaites, kaip tau jis zais? Koki suda cia mali? Ryskiai matosi, kad neseki naujienu, o tik putas leidi per burna. + paminejai rungtynes ten kur nieko nepadare, o jau kai primusa golu ar perduoda assistus, tai tyli pasiduchines. Eilinis hateris, eik teletabiu ziuret.
CityzenLTU
CityzenLTU (palaiko Manchester City FC, Lietuva)
2017-01-12 00:09
3 0
Sunderlandas ir Bulgarijos fermeriai. Kai big mačuose ant savo pečių temps komandą tada galėsi ateiti ir mane užtildyti. Pradžiai pasiūlyčiau išsiaiškinti terminą big mačas.
Zizou
2017-01-11 23:48
0 3
...
Tu pradek nesiot kepure kol nevelu nes smegenys jau pasalusios. Visai nesigaudai fulei. Uztenko paziuret paskutines dvejas Arsenalo varzybas, kad suprastum koks Ozilas yra svarbus zaidejas ir kaip sunku be jo Arsenalui kurti progas. Viskas ejo per antra auksta ir Giroud didziuliu pastangu deka trauke Arsenala. Ozilas kartu su Sanchesu yra komandos veidas. Bet tu aisku varzybu nemates cia loji.
CityzenLTU
CityzenLTU (palaiko Manchester City FC, Lietuva)
2017-01-11 20:15
2 0
Šiaip pakeičiau. Čelsis visą sezoną tuo pačiu startu žaidžia, o City, kad ir kaip būtų gaila pripažinti, irgi lyderių nlb turi kuo pakeist lygiavertiškai. Arsenalas į kiekvieną poziciją turi po top class žaidėją.
dannas
dannas (palaiko Arsenal FC, Vokietija)
2017-01-11 20:00
1 1
Nesuprantu koks tolkas nikus keist tada. Ar uzbanine buvo gal?nematau kuo Arsenalo sudetis geresne nei tarkim Chelsio ar Sichio
CityzenLTU
CityzenLTU (palaiko Manchester City FC, Lietuva)
2017-01-11 19:50
4 2
Niekas manim neapsimetinėja. Apie Ozilą teisybė, pasiskaityk medią, apie Arsenalo sudėtį irgi, o apie Sančesą šiaip paprikolinau.
dannas
dannas (palaiko Arsenal FC, Vokietija)
2017-01-11 19:41
3 2
Negana tas prietranka Vaidu apsimetineja, dabar dar sugalvojo ir Dipsiu apsimetinet. Suzalotas vaikas matos stipriai

CityzenLTU
CityzenLTU (palaiko Manchester City FC, Lietuva)
2017-01-11 19:34
9 1
Sančesas tai visai kita klasė, kita lyga. Gražiai su City maikutę atrodys kitą sezoną.
CityzenLTU
CityzenLTU (palaiko Manchester City FC, Lietuva)
2017-01-11 19:33
10 3
Ozilas turbūt top 3 most overrated fūlioras šiuo metu. Nemanau, kad didelis nuostolis būtų jiems. Visada pradingsta dideliuose mačuose. Bulgarijos fermeriam įmušt neužtenka ir assistų prieš Sunderlandą pridalint.