• Kitur
  • Nesidomiu planetos pirmenybėmis

"Arsenal" triumfavo Milane, "Atletico" susitvarkė su "Lokomotiv", o "Borussia" krito prieš "Red Bull" (VIDEO)

2018-03-08 19:42:26 Europos lyga Arsenal FC A.C. Milan

Europos lygos aštuntfinalio kovos jau prasidėjo, o pati įdomiausia tarp „AC Milan“ ir Londono „Arsenal“ pasibaigė kiek netikėtu rezultatu. Itin prastą formą pastaruoju metu rodžiusi „Arsenal“ ekipa Italijoje 2:0 (2:0) iškovojo užtikrintą pergalę.

Svečius į priekį Henrikhas Mkhitaryanas galėjo išvesti jau 8-ąją minutę, tačiau jo smūgis skriejo greta virpsto. Vis dėlto 15-ąją minutę Mesutas Ozilas sukūrė progą tam pačiam H. Mkhitaryanui, kuris šį kartą neklydo ir išvedė „Arsenal“ į priekį.

Iki kėlinio pabaigos „Arsenal“ turėjo daugiau progų negu aikštės šeimininkai, o jau per pridėtą teisėjo laiką M. Ozilas dar kartą sukūrė puikią progą komandos draugui, o šį kartą įvartį mušė Aaronas Ramsey.

Antroje rungtynių dalyje abi ekipos žaidė ramų futbolą ir nė vienai nepavyko sukurti pavojingų progų. Tai „Arsenal“ tenkino, o „Milan“ ekipa į Londoną turės vykti turėdama dviejų įvarčių deficitą.

Tuo metu Madrido „Atletico“ be didesnio vargo namuose 3:0 (1:0) susitvarkė su Kubanės „Lokomativ“.

Jau 22-ąją minutę aikštės šeimininkus į priekį išvedė Saulis Niguezas, o jau 47-ąją minutę rezultatą padvigubino Diego Costa. Paskutinį smūgį sudavė Koke, kuris 90-ąją minutę įmušė trečią „Atletico“ įvartį.

„Atletico“ šiose rungtynėse kontroliavo kamuolį net 65% laiko ir atliko 12 smūgių, kai varžovai – 4.

Savo padėtį kiek susikomplikavo Dortmundo „Borussia“. Vokiečiai namuose 1:2 (0:2) turėjo pripažinti Salzburgo „Red Bull“ ekipos pranašumą.

49-ąją minutę į „Borussia“ vartus buvo paskirtas 11m baudinys, kurį tiksliai realizavo Vlonas Berisha. Iš Kosovo kilęs futbolininkas 56-ąją minutę į savo sąskaitą įsirašė dar vieną įvartį ir padidino svečių pranašumą iki 2.

Tiesa, 62-ąją minutę Andre Schurrle tiksliu smūgiu sušvelnino rezultatą, tačiau Dortmundo ekipa vis tiek pralaimėjo 1:2.

Pergalę taip pat sugebėjo iškovoti ir „Lyon“ ekipa, kuri Maskvoje 1:0 (0:0). palaužė Maskvos CSKA.

Abi ekipos žaidė ramų futbolą, tačiau 68-ąją minutę Marcelo tikslus smūgis padėjo prancūzams iškovoti pergalę ir išsivežti svarbų įvartį iš Rusijos.

Vėlesnėse vakaro rungtynėse taip pat netruko įnirtingų kovų.

„Lazio“ ekipa kiek netikėtai namuose sužaidė lygiosiomis 2:2 (0:0) su Kijevo „Dynamo“ futbolininkais.

Ukrainos ekipa 52-ąją minutę išsiveržė į priekį po tikslaus Viktoro Tsygankovo smūgio. Tačiau jau 54-ąją minutę Ciro Immobile rezultatą išlygino, o 62-ąją minutę po Felipe Andersono smūgio „Lazio“ jau pirmavo 2:1.

Vis dėlto toks rezultatas ilgai nesilaikė ir 79-ąją minutę jį išlygino Junioras Moraesas.

„Marseille“ ekipos vakaras buvo kur kas paprastesnis. Jie 3:1 (2:1) susitvarkė su „Athletico Bilbao“ futbolininkais.

Jau pirmąją minutę Lucas Ocamposas išvedė prancūzus į priekį, o 14-ąją minutę persvarą padvigubino Dimitri Payetas. Nors per pridėtą pirmojo kėlinio laiką Aritzas Adurizas rezultatą sušvelnino, 58-ąją minutę L. Ocamposas pelnė savo antrąjį įvartį ir sugrąžino dviejų įvarčių pranašumą.

Leipzigo „Red Bull“ ekipa taip pat iškovojo pergalę tačiau ne tokią užtikrintą. Vokiečiai 2:1 (0:0) įveikė Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipą.

56-ąją minutę Bruma išvedė savo ekipą į priekį, o 77-ąją minutę Timo Wernerio smūgis pavertė rezultatą į 2:0. Tiesa, dar 86-ąją minutę Domenico Criscito rezultatą sušvelnino ir kitą savaitę Rusijoje turės panaikinti tik vieno įvarčio deficitą.

Na, o vakarą uždarė užtikrinta „Sporting“ ekipos pergalė 2:0 (1:0) prieš „Plzen“.

Portugalijos ekipą per pridėtą teisėjo laiką pirmame kėlinyje į priekį išvedė Fredy Montero, o iškart po pertraukos 49-ąją minutę rezultatą padvigubino tas pats F. Montero.

Kitos visų porų rungtynės bus žaidžiamos kitos savaitės ketvirtadienį.

Straipsnio įvertinimas: 8 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
1DerFul (palaiko Arsenal FC)
3 58 03-08 22:17
Gattuso pagarba, po rungtynių surinko kelis Milano žaidėjus kurie greit į rūbinę pabėgt norėjo ir liepė fanam padėkot.
turbonas991
turbonas991 (palaiko Chelsea FC, Ispanija)
5 53 03-08 21:15
na va, Arsenalas per pirmą kėl. sudorojo Milaną kaip šiltą vilną, kritikai, manau, užtils šiek tiek
lokis
1 33 03-08 21:13
ozil pirmam kelini atrode super playeris aukstasis pilotazas
Man united
5 34 03-08 21:10
"Arseanal" komentaras:
Kaip 3 Londono komanda po Spurs ir Chelsea gaki leisti sau prisidaryti gedos, nes visgi Arseanal ir geda jau tapo sinonimu.
Tai 3 tapo porai sezonu, o visa gyvemima toks totenhamas niekada neprilygs pasiekimais arsenalui kiek zaide cempu lygoj laimeja epl zaide cempu lygos finale tauriu nugaletojai ir pn, toki totenhamui dar daug daug zoles apkakoti iki arsenalo