Geriausias pasaulio čempionato TV komentatorius?
  • M.Vojevodinas
  • R.Vyšniauskas
  • T.Meškonis
  • N.Kesminas
  • P.Jakelis
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

A.Sanchezas Paryžiuje susitiko su PSG atstovais


2017-08-13 12:08:20 Premier League Arsenal FC

Pirmajame "Premier" lygos sezono mače "Arsenal" 4:3 palaužė "Leicester City" komandą, tačiau "kanonierių" gretose trūko svarbaus žaidėjo.

Puolėjas Alexis Sanchezas dvikovą stebėjo stadiono ložėje, o jam draugiją palaikė naujoji širdies draugė Mayte Rodriguez.

Po rungtynių pradėjo sklisti naujienos, kad čilietis pastebėtas nuvykęs į Paryžių, kur prabangiame viešbutyje galimai vedė derybas su PSG klubu.

Kiek vėliau šiuos pranešimus patvirtino ir leidinys "L’Equipe".

Tiesa, snaiperio perėjimas greičiausiai įvyktų tik kitą vasarą, kuomet žaidėjas taptų laisvuoju agentu ir "Arsenal" liktų tuščiomis rankomis.

Straipsnio įvertinimas: 1 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
asd
2 16 08-13 12:27
Alexis su Arsenalu daugiau nenori kelti cempionu tauriu, sotus jau
0 14 08-13 12:25
Pasodintas bus ant suolo ir pasirasys ta nauja sutarty ,jei ne tai lietpaltis bekiausis .
Subjektyvu
3 9 08-13 15:00
TIkie žaidėjai kaip Sanchez/Dembele/Coutinho yra gėda futbole.Bučiuoja emblema,prisiekinėja nepailikti,ištikimybę klubui,o pasikeitė aplinkybės,ir net ne klube kuriam esą,ir visas lojalumas iširpsta.Coutinho ir Dembele apskritai besmegeniai,kurie nežino ko nori,ir juos Barsa perka tik iš reikalo,skyles apkamšyt,kol laiko yra.Sanchez tai apskritai nesiorentuojantis erdvėj,nori titulų,bet pats nesugeba ištraukti klubo iki titulų,o toks elgesys tik parodo,kadd toks kaip Sanchez tėra vidutiniokas o ne World class žaidėjas.
oggy
1 2 08-13 12:43
L’Equip suknistas sudlaikrastis, kam isvis kazka rasyt is ju kliedesiu? niekad jie nieko neparaso kas ivyks, tik spelioja o ant galo kai jau skysport ar bbc paraso tada prisideda prie ju, fcking liable sources... baisiau ir uz dailyfail.
A
0 0 08-13 12:59
"robiszi" komentaras:
Pasodintas bus ant suolo ir pasirasys ta nauja sutarty ,jei ne tai lietpaltis bekiausis .
Visiskai teisingai.