A.Skarbaliaus auklėtiniai neprarado vilčių iškovoti bronzą

Danijos aukščiausiame divizione „Superliga“ pergalę pasiekė Aurelijaus Skarbaliaus treniruojama Briondbiu „Brøndby“. Ji XXXII turo rungtynėse svečiuose 2:0 (1:0) pranoko „Hobro“. Laimėjimas A. Skarbaliaus komandai užtikrino ketvirtąją čempionato poziciją.

Šeimininkų baudos aikštelėje kilusia sumaištimi 8-ąją minutę pasinaudojo Davidas Boysenas. Futbolininkas, sėdėdamas ant vejos, permetė kamuolį per vartininką Alexanderį Nybo (1:0).

86-ąją minutę iš toli mušė Andrew Hjulsageras. A. Nybo smūgį atrėmė, bet pirmasis prie kamuolio suskubęs lenkas Kamilis Wilczekas pelnė antrąjį „Brøndby“ įvartį (2:0).

92-ąją minutę, teisėjo Benjamino Helmo nuomone, varžovų baudos aikštelėje suvaidino Mayronas George‘as. Kostarikiečiui parodyta antroji geltona kortelė. Šeimininkai rungtynes baigė dešimtiese.

Pergalė A. Skarbaliaus komandai (54 taškai) užtikrino ketvirtąją poziciją Danijos čempionate ir vietą UEFA Europos lygos kvalifikaciniame turnyre.

Luko Spalvio Olborgo „AaB“ (50 tšk.) ketvirtadienį 0:0 sužaidė su Herningo „Midtjylland“ (56 tšk.) ir liks penktojoje vietoje. Rezultatyviausias Danijos čempionato žaidėjas nerungtyniavo dėl diskvalifikacijos.

Ar „Brøndby“ pasipuoš bronzos medaliais, paaiškės savaitgalį. Herningo futbolininkai dar turi teorinių vilčių pakilti į antrąją vietą. „Midtjylland“ paskutiniąsias rungtynes sekmadienį žais namie su Farumo „Nordsjælland“ (38 tšk. – 8 vieta). „Brøndby“ tuo pat metu namie priims Haderslevo „SønderjyskE“ (59 tšk. – 2 vt.).

„Kaip po rungtynių sakiau žaidėjams, galime sustoti arba kovoti ir tikėti. Sekmadienį kausimės visas rungtynes“, – žadėjo A. Skarbalius.