"Athletic" ir "Real Sociedad" šventė pergales, "Valencia" tenkinosi lygiosiomis (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse buvo sužaistos dar ketverios 12-ojo turo rungtynės.

Pirmoje dvikovoje susigrūmė "Deportivo Alaves" ir Barselonos "Espanyol" futbolininkais. 81-ąją minutę pergalę atnešė tikslus Gerardo Moreno smūgis.

17 valandą 15 minučių "Valencia" namuose priėmė "Granada" vienuolikę. Pirmojo kėlinio pabaigoje "Granada" įgijo įvarčio pranašumą, tačiau jau 47-ąją minutę Nani rezultatą išlygino.

Dar kitose rungtynėse San Sebastiano "Real Sociedad" pademonstravo charakterį ir rezultatu 3-1 nukovė "Sporting Gijon". Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Xabi Prieto, Davidas Zurutuza ir Inigo Martinezas.

Pergalę iškovoję baskai su 22 taškais pakilo į penktąją vietą ir Madrido "Atletico" nustūmė į šeštąją poziciją.

Paskutinėse vakaro rungtynėse Bilbao "Athletic" minimaliu skirtumu pranoko "Villarreal". Pergalę atnešė 67-ąją minutę pelnytas Raulio Garcios įvartis.

"Athletic" 1 - 0 "Villarreal"
67' [1 - 0] R. Garcia

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9914111" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Gijon" 1 - 3 "Real Sociedad"
19' [0 - 1] X. Prieto
28' [1 - 1] D. Cop
51' [1 - 2] D. Zurutuza
56' [1 - 3] I. Martinez

"Valencia" 1 - 1 "Granada"
45' [0 - 1] M. Carcela-Gonzalez
47' [1 - 1] Nani

"Alaves" 0 - 1 "Espanyol"
81' [0 - 1] G. Moreno