"Atlantas" sutriuškino nepilnamečių komandą

Klaipėdos „Atlantas“ nešiltą vasario popietę, kai termometras rodė kone 10 laipsnių šalčio, kontrolinėse rungtynėse 3:0 įveikė Nacionalinės futbolo akademijos komandą, kurią daugiausia sudarė 2000 metais gimę jauniai.

Rezultatas neatspindi įvykių aikštėje. Pirmajame kėlinyje A lygos senbuviai, nesukūrę pavojingų progų, vienintelį įvartį pasiekė realizavę 11 m baudinį. 16-ąją min. taikliai spyrė Michailas Kaliadka.

Lemiama buvo antrojo kėlinio pradžia. Kai 52-ąją min. Donatas Kazlauskas pasiuntė kamuolį į svečių vartų tinklą, varžovai susitaikė su pralaimėjimu. Nors „Atlantas“ akivaizdžiai dominavo aikštėje, tačiau trečiojo įvarčio sulaukta tik baigiantis susitikimui. 86-ąją min. pasižymėjo Edvinas Baniulis.

Susitikimą pradėjo vartininkas Pavelas Doroševas, gynėjai Gerardas Žukauskas, Mantas Fridrikas, Karolis Gvildys, M. Kaliadka, saugai Jure Pejičius, Skirmantas Rakauskas, Marius Papšys, peržiūroje esantis Germainas Kouadi iš Dramblio Kaulo Kranto (DKK), puolėjai Rokas Filipavičius ir dar vienas futbolininkas iš DKK – Vakounas Bayo.

Per pertrauką buvo pakeisti devyni žaidėjai. Vartus ginti buvo patikėta peržiūroje esančiam Lukui Paukštei (pernai žaidė „Utenoje“), gynybos grandį sudarė Simonas Juška, M. Fridrikas, baltarusis Nikita Makarovas, Deividas Šiuša, saugų – M. Kaliadka, 22-ąjį gimtadienį šventęs Domantas Šimkus, D. Kazlauskas, Vice Kendešas, Tadas Labukas, priekyje zujo E. Baniulis.

Vėliau aikštėje pasirodė ir Deividas Lukošius bei Gustas Gumbaravičius.

Kitas kontrolines rungtynes „Atlantas“ žais vasario 14 d. 19 val. Klaipėdos dirbtinės dangos aikštėje su Kretingos „Minija“.