"Atletico" išleido pergalę prieš "Girona", "Valencia" netikėtai krito Gran Kanarijoje (VIDEO)

Ispanijoje šeštadienį sužaistos ketverios "La Liga" pirmenybių 20-ojo turo rungtynės.

Madrido "Atletico" namuose susitiko su "Girona" ir ne itin sėkmingai užbaigė rungtynes. Diego Simeone auklėtiniai pirmavo ilgą susitikimo dalį, tačiau varžovai iš Katalonijos pasiekė lygiąsias.

34-ąją minutę po Diego Costos perdavimo Antoine'as Griezmannas išvedė šeimininkus į priekį. Antrajame kėlinyje "Rojiblancos" be didesnių problemų tvarkėsi gynyboje, tačiau 73-ąją minutę galiausiai buvo nubausti.

Prie savo vartų kamuolį išmušti bandęs Koke tai padarė ne itin sėkmingai ir varžovai pasinaudojo šia dovanėle - Portu baudos aikštelėje pabėgo nuo gynėjų ir tiksliu smūgiu nuginklavo Janą Oblaką.

"Atletico" nutraukė dviejų pergalių seriją ir sukomplikavo savo šansus dar bent kiek sudaryti konkurenciją "Barcai" kovoje dėl titulo.

Kitose rungtynėse trijų nesėkmių seriją nutraukė ir į pergalių kelią pagaliau sugrįžo "Sevilla". Andalūzai išvykoje rezultatu 3-0 nugalėjo Barselonos "Espanyol".

Taip pat pergalę namuose pasiekė "Villarreal" ekipa, rezultatu 2-1 įveikusi Valensijos "Levante". Tuo tarpu "Valencia" kiek netikėtai išvykoje turėjo pripažinti lygos autsaiderių pranašumą, nors rungtynių pradžioje buvo įgiję pranašumą.

"Atletico" 1 - 1 "Girona" (VIDEO)
34' [1 - 0] A. Griezmann
73' [1 - 1] Portu

"Espanyol" 0 - 3 "Sevilla" (VIDEO)
15' [0 - 1] F. Vazquez
34' [0 - 2] P. Sarabia
90' [0 - 3] L. Muriel

"Villarreal" 2 - 1 "Levante"
26' [1 - 0] M. Trigueros (11 m. baudinys)
50' [2 - 0] D. Cheryshev
90+3' [2 - 1] M. Roger (11 m. baudinys)

"Las Palmas" 2 - 1 "Valencia"
5' [0 - 1] S. Mina
20' [1 - 1] J. Viera
53' [2 - 1] J. Calleri (11 m. baudinys)
52' Gabriel ("Valencia") pašalintas iš aikštės
87' R. Vezo ("Valencia") pašalintas iš aikštės