"Atletico" nugalėjo "Bayern", "Man City" prarado taškus Škotijoje, o "Barca" išplėšė pergalę prieš "Gladbach" (VIDEO)

21 valandą 45 minutės Lietuvos laiku UEFA Čempionų lygoje tęsėsi intriguojančios kovos. A-D grupėse buvo sužaistos aštuonerios antrojo turo rungtynės.

"Vicente Calderon" stadione tarpusavyje susigrūmė du Europos grandai - Miuncheno "Bayern" ir Madrido "Atletico". Diego Simeone auklėtiniai dar kartą įrodė pranašumą prieš savo varžovus ir pasiekė pergalę rezultatu 1-0.

Nuo rungtynių pradžios aikštėje virė vyriška kova ir atakuojantis futbolas. Bavarams priklausė kamuolio kontrolė, tačiau Manueliui Neueriui nuobodžiauti neteko, nes pavojingai prie jo vartų rungtyniavo "Rojiblancos" futbolininkai.

35-ąją minutę krito pirmasis įvartis. Yannickas Carrasco po Antoine'o Griezmanno puikiu smūgiu kamuolį nuo virpsto pasiuntė į svečių iš Vokietijos ginamų vartų tinklą.

Antrajame kėlinyje futbolas buvo gana panašus, tačiau "Atletico" nė kiek neatsitraukė į gynybą ir pavojingai žaidė puolime. Janui Oblakui teko padirbėti, tačiau pramušti slovėno "Bayern" ekipai taip ir nepavyko.

84-ąją minutę galutinį tašką šioje dvikovoje galėjo padėti Antoine'as Griezmannas, tačiau prancūzas nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio - pataikė į skersinį.

Kitose D grupės rungtynėse Eidhoveno PSV sužaidė lygiosiomis 2-2 su "Rostov". Po dviejų turų turnyrinės lentelės viršūnėje su 6 taškais yra "Atletico", o antroje vietoje lieka "Bayern".

A grupėje Londono "Arsenal" po Theo Walcotto dublio šventė pergalę prieš "Basel", o Paryžiaus "Saint-Germain" išvykoje panaikino įvarčio deficitą ir pasiekė pergalę rezultatu 1-3 prieš "Ludogorets".

B grupėje "Napoli" namuose rezultatu 4-2 pranoko Lisabonos "Benfica", kurie vienu metu prieš italus atsilikinėjo rezultatu 4-0. Dar kita dvikova baigėsi Stambulo "Besiktas" bei Kijevo "Dynamo" lygiosiomis.

C grupėje neapsieita be staigmenų. "Barcelona" tik po atkaklios kovos rezultatu 1-2 išvykoje nugalėjo Mionchengladbacho "Borussia", o "Manchester City" netikėtai sužaidė lygiosiomis su Glazgo "Celtic". Šioje dvikovoje buvo pelnyti net šeši įvarčiai.

A grupė

"Arsenal" 2 - 0 "Basel"
7' [1 - 0] T. Walcott
26' [2 - 0] T. Walcott

"Ludogerts" 1 - 3 PSG
16' [1 - 0] Natanael
41' [1 - 1] B. Matuidi
56' [1 - 2] E. Cavani
60' [1 - 3] E. Cavani
59' C. Moti ("Ludogorets") nerealizavo 11 m. baudinio

B grupė

"Besiktas" 1 - 1 "Dynamo Kiev"
29' [1 - 0] R. Quaresma
65' [1 - 1] T. Tsygankov

"Napoli" 4 - 2 "Benfica"
20' [1 - 0] M. Hamšik
51' [2 - 0] D. Mertens
54' [3 - 0] A. Milik (11 m. baudinys)
58' [4 - 0] D. Mertens
70' [4 - 1] G. Guedes
86' [4 - 2] E. Salvio

C grupė

"Gladbach Borussia" 1 - 2 "Barcelona"
34' [1 - 0] T. Hazard
65' [1 - 1] A. Turan
74' [1 - 2] G. Pique

"Celtic" 3 - 3 "Man City"
3' [1 - 0] M. Dembele
12' [1 - 1] Fernandinho
20' [2 - 1] R. Sterling (į savus vartus)
28' [2 - 2] R. Sterling
47' [3 - 2] M. Dembele
55' [3 - 3] D. Nolito

D grupė

"Atletico" 1 - 0 "Bayern"
35' [1 - 0] Y. Carrasco
84' A. Griezmann ("Atletico") nerealizavo 11 m. baudinio

"Rostov" 2 - 2 PSV
8' [1 - 0] D. Lopoz
14' [1 - 1] D. Propper
37' [2 - 1] D. Poloz
45+2' [2 - 2] L. de Jon
57' D. Propper (PSV) nerealizavo 11 m. baudinio