Visos rungtynės
Ar A lygoje reikėtų didinti komandų skaičių?
  • Būtinai, nes dabartinė sistema - neįdomi. Ekipų skaičių reikėtų bent padvigubinti ir įvesti du ratus
  • Ne, dabartinė sistema yra puiki, o permainos nusmukdytų pirmenybių lygį
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Atskleisti trys kandidatai tapti geriausiu metų treneriu (+ kiti apdovanojimai)


Šiandien FIFA paviešino trijų futbolininkų pavardes, kurie pretenduoja laimėti geriausio 2017 metų futbolininko apdovanojimą.

Be šio apdovanojimo specialioje FIFA ceremonijoje bus įteikti ir kiti prizai. Šiandien taip pat paaiškėjo trys strategai, kurie varžysis dėl geriausio metų trenerio vardo.

Geriausių metų treneriu pretenduoja tapti Zinedine'as Zidane'as (Madrido "Real"), Antonio Conte (Londono "Chelsea") ir Massimiliano Allegri (Turino "Juventus").

Taip pat paaiškėjo trys geriausi planetos vartininkai. Į geriausiojo apdovanojimą pretenduoja Gianluigi Buffonas ("Juventus"), Keyloras Navasas ("Real Madrid") ir Manuelis Neueris ("Bayern").

Net dešimt kandidatų pretenduoja laimėti gražiausio metų įvarčio apdovanojimą. Tarp nominantų yra tokie žaidėjai kaip Mario Mandžukičius, Oliveris Giroud, Nemanja Matičius ar Kevine'as-Prince'as Boatengas.

Taip pat FIFA ceremonijoje bus apdovanotas klubas, kuris turi geriausius planetos sirgalius. Į šį išskirtinę prizą pretenduoja Dortmundo "Borussia", Glazgo "Celtic" ir "Kobenhavn" ekipų aistruoliai.

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

SaVage
SaVage (palaiko Bayern Munich FC)
2017-09-22 17:37
1 3
Na jei Juve būtų laimėjusi vs Real, tai turbūt Mandžukičius taptų gražiausio įvarčio autoriumi