• Taip
  • Ne
  • Dar neapsisprendžiau

"Barcą" praėjusiame ture pamokęs "Real Sociedad" buvo sutriuškintas "Deportivo" ekipos (VIDEO)

Pirmadienį vakare Ispanijos "La Liga" pirmenybėse buvo sužaistos paskutinės 14-ojo turo rungtynės.

La Korunjos "Deportivo" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su San Sebastiano "Real Sociedad". Praėjusiame ture prieš "Barcelona" dominavęs ir lygiosiomis sužaidęs baskų klubas prieš "Deportivo" netikėtai krito triuškinančiu rezultatu 1-5.

Jau pirmajame kėlinyje "Real Sociedad" praleido tris įvarčius - pasižymėjo Sidnei, Florinas Andone ir į savus vartus kamuolį nukreipęs Inigo Martinezas.

Antrajame kėlinyje baskai sušvelnino atsilikimą, tačiau netrukus šeimininkai pelnė dar du įvarčius ir šventė triuškinančią pergalę.

"Real Sociedad" su 23 taškais lieka šeštoje pozicijoje, o "Deportivo" po pergalės pakilo į 16-ąją vietą.

"Deportivo" 5 - 1 "Real Sociedad"
13' [1 - 0] Sidnei
29' [2 - 0] I. Martinez (į savus vartus)
42' [3 - 0] F. Andone
57' [3 - 1] Y. Berchiche
64' [4 - 1] R. Babel
77' [5 - 1] F. Andone
64' R. Babel ("Deportivo") nerealizavo 11 m. baudinio

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Komentatoriai laimi prizus. Registruokis.
mersas
0 5 12-06 08:45
debilai tie sociedad, nusiteike losia tai uz barca geriau atrodo, o prie kitas komandas atsipalaiduoja ir va kas gaunas...
Essyr
1 4 12-06 11:49
Beje, pamiršau pridūrti, kad man lb patinka graužti storus bybius! Atlieku tai lb profesionaliai! Tad jei kas norit, galiu patenkinti!
Vaidoshius
Vaidoshius (palaiko Parma F.C., Lietuva)
3 6 12-06 11:10
Ne paslaptis, kad dugne esančiom komandom kiekvienos rungtynės kaip finalas, ne pirmas ir ne paskutinis kartas, kai lentelės viršaus komandos gauna antausius ir nuo to neišgelbės nei Messiai, nei Guardiolos. Analogiškai galima žiūrėti ir iš stipresnės komandos pusės dėl atsipalaidavimo. Puikiausias pavyzdys buvo Ancelotti Milanas, gėdingas ČL 2005 finalas ir dar ankščiau atkrintamosios prieš Deportivo, kai atvažiavo su 4:0 persvara, bet buvo išdulkinti Valerono armijos