"Barcelona" be didesnio vargo žengė į Karaliaus taurės pusfinalį

Ketvirtadienio naktį Katalonijos sostinėje paaiškėjo paskutinysis Karaliaus taurės pusfinalio dalyvis.

Juo tapo "Barcelona" klubas, bendru rezultatu 6-2 nugalėjęs San Sebastiano "Real Sociedad". Luiso Enrique auklėtiniai nuo pat susitikimo pradžios turėjo iniciatyvą ir iškovojo užtikrintą pergalę bei patekimą į pusfinalįį.

17-ąją minutę pirmasis pasižymėjo Denisas Suarezas. 55-ąją minutę Lionelis Messi nuo 11 metrų žymos padidino pranašumą, tačiau jau netrukus svečiai sušvelnino atsilikmą - 62-ąją minutę pasižymėjo Juanmi.

Vis dėlto jau po minutės Luisas Suarezas sugrąžino šeimininkams dviejų įvarčių pranašumą. 73-ąją minutę "Real Sociedad" vėl sušvelnino atsilikimą, bet vėliau savo žodį tarė Arda Turanas ir antrąjį įvartį pasiekęs D. Suarezas.

"Barcelona" iškovojo užtikrintą pergalę ir tęs kovą dėl Karaliaus taurės titulo. Pusfinalyje jau aiškūs visi dalyviai - minėta "Barca", "Atletico", "Alaves" ir Vigo "Celta".

"Barcelona" 5 - 2 "Real Sociedad"
(Pirmas mačas: 1-0, galutinis rezultatas: 6-2)
17' [1 - 0] D. Suarez
55' [2 - 0] L. Messi (11 m. baudinys)
62' [2 - 1] Juanmi
63' [3 - 1] L. Suarez
73' [3 - 2] W. Jose
80' [4 - 2] A. Turan
82' [5 - 2] D. Suarez