"Barcelona" ekipos nuo pergalingo žygio nesustabdė ir du "Real Sociedad" įvarčiai (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį buvo sužaistos dar ketverios 19-ojo turo rungtynės.

Į šalies čempionų titulą rimtai nusitaikiusi "Barcelona" išvykoje susigrūmė su San Sebastiano "Real Sociedad". Katalonai panaikino dviejų įvarčių deficitą ir pirmą kartą nuo 2007 metų laimėjo "Anoeta" stadione.

Lietinga dvikova šeimininkams žadėjo labai daug - jau 11-ąją minutę Willianas Jose pasiekė puikų įvartį galva, o 34-ąją minutę Juanmi puikiu smūgiu padidino pranašumą iki dviejų įvarčių.

Atrodė, kad baskai deda rimtą paraišką pergalės link, tačiau šį sezoną nuostabiai žaidžianti "Barca" nė neketino pasiduoti. 39-ąją minutę po puikaus Luiso Suarezo perdavimo atsilikimą sumažino Paulinho.

Antrajame kėlinyje įvarčių skonį pajutę katalonai sustoti neketino - 50-ąją minutę L. Suarezas pasiekė fantastišką įvartį, kuris išlygino rezultatą. 71-ąją minutę tas pats urugvajietis po ne itin sėkmingo "La Real" žaidimo gynyboje pasileido bėgti vienas prieš vartininką ir pirmą kartą šioje dvikovoje išvedė svečius į priekį.

85-ąją minutę galutinį tašką padėjo Lionelis Messi - argentinietis atliko baudos smūgį maždaug iš 30 metrų ir nuostabiu įvarčiu nubraukė visas "Real Sociedad" pastangas šiose rungtynėse.

"Barcelona" ir toliau neturi konkurentų kovoje dėl pirmos pozicijos - nuo antroje vietoje esančio "Atletico" juos skiria 9 taškai. "Real Sociedad" lieka 15-oje vietoje.

Kitose rungtynėse eilinę nesėkmę patyrė "Sevilla", išvykoje nesugebėjusi palaužti "Alaves". Dar kitos dvikovos baigėsi Vigo "Celta" pergale ir Bilbao "Athletic" - Barselonos "Espanyol" lygiosiomis.

"Real Sociedad" 2 - 4 "Barcelona" (VIDEO)
11' [1 - 0] W. Jose
34' [2 - 0] Juanmi
39' [2 - 1] Paulinho
50' [2 - 2] L. Suarez
71' [2 - 3] L. Suarez
85' [2 - 4] L. Messi

"Alaves" 1 - 0 "Sevilla"
52' [1 - 0] M. Garcia
83' R. Duarte ("Alaves") pašalintas iš aikštės

"Levante" 0 - 1 "Celta"
37' [0 - 1] P. Sisto

"Espanyol" 1 - 1 "Athletic"
29' [1 - 0] G. Moreno
35' [1 - 1] I. Williams