Kurią komandą palaikysite Čempionų lygos aštuntfinalyje?
  • "Real"
  • PSG
  • Neturiu nuomonės

"Barcelona" ekipos nuo pergalingo žygio nesustabdė ir du "Real Sociedad" įvarčiai (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį buvo sužaistos dar ketverios 19-ojo turo rungtynės.

Į šalies čempionų titulą rimtai nusitaikiusi "Barcelona" išvykoje susigrūmė su San Sebastiano "Real Sociedad". Katalonai panaikino dviejų įvarčių deficitą ir pirmą kartą nuo 2007 metų laimėjo "Anoeta" stadione.

Lietinga dvikova šeimininkams žadėjo labai daug - jau 11-ąją minutę Willianas Jose pasiekė puikų įvartį galva, o 34-ąją minutę Juanmi puikiu smūgiu padidino pranašumą iki dviejų įvarčių.

Atrodė, kad baskai deda rimtą paraišką pergalės link, tačiau šį sezoną nuostabiai žaidžianti "Barca" nė neketino pasiduoti. 39-ąją minutę po puikaus Luiso Suarezo perdavimo atsilikimą sumažino Paulinho.

Antrajame kėlinyje įvarčių skonį pajutę katalonai sustoti neketino - 50-ąją minutę L. Suarezas pasiekė fantastišką įvartį, kuris išlygino rezultatą. 71-ąją minutę tas pats urugvajietis po ne itin sėkmingo "La Real" žaidimo gynyboje pasileido bėgti vienas prieš vartininką ir pirmą kartą šioje dvikovoje išvedė svečius į priekį.

85-ąją minutę galutinį tašką padėjo Lionelis Messi - argentinietis atliko baudos smūgį maždaug iš 30 metrų ir nuostabiu įvarčiu nubraukė visas "Real Sociedad" pastangas šiose rungtynėse.

"Barcelona" ir toliau neturi konkurentų kovoje dėl pirmos pozicijos - nuo antroje vietoje esančio "Atletico" juos skiria 9 taškai. "Real Sociedad" lieka 15-oje vietoje.

Kitose rungtynėse eilinę nesėkmę patyrė "Sevilla", išvykoje nesugebėjusi palaužti "Alaves". Dar kitos dvikovos baigėsi Vigo "Celta" pergale ir Bilbao "Athletic" - Barselonos "Espanyol" lygiosiomis.

"Real Sociedad" 2 - 4 "Barcelona" (VIDEO)
11' [1 - 0] W. Jose
34' [2 - 0] Juanmi
39' [2 - 1] Paulinho
50' [2 - 2] L. Suarez
71' [2 - 3] L. Suarez
85' [2 - 4] L. Messi

"Alaves" 1 - 0 "Sevilla"
52' [1 - 0] M. Garcia
83' R. Duarte ("Alaves") pašalintas iš aikštės

"Levante" 0 - 1 "Celta"
37' [0 - 1] P. Sisto

"Espanyol" 1 - 1 "Athletic"
29' [1 - 0] G. Moreno
35' [1 - 1] I. Williams

Straipsnio įvertinimas: 6 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

Grifas
2018-01-15 00:40
4 58
Idomu ”as geriausias” pasivys Paulinho siemet pagal ivarcius?
As
2018-01-15 00:01
0 42
Suarez jau pilnai atsigavo, grizo senasis gerasis Pistolero, messi toliau irodineja, kad neturi sau lygiu
katalonas79
katalonas79 (palaiko FC Barcelona, Argentina)
2018-01-15 00:15
5 46
Nesvarbu, koks pranašumas prieš Realą, dabar manau pagrindiniai konkurentai yra Atletico Madrid, būtų neblogai prieš CL kovas, bent jau turėti tokį pranašumą arba didesnį. Įvarčiai gražūs ir pagaliau laimėta išvykoje prieš Real Sociedad, nes kažkoks neaiškus prakeiksmas, kad tiek metų nelaimėta O kiekvieną kartą, kai žiūriu Messi įskaitant šiandien galvoju, kaip Messi turi tiek pat Ballon, kiek ir CR, tai yra visiška neteisybė, bet tikiuosi, kad jis laimės 6, bet komanda turi pasistengti, nes čia jau tapo ne asmeniniu, o labiau komandiniu trofėjumi.
g
0 38
nu pagaliau ir Primeroje nutrauktas prakeiksmas, nu bet pirmas kelinys tai buvo imanoma prazilti, tas Gomes gal Valverdei saibu duoda kad i startine leistu
visiskai
2018-01-15 00:29
1 33
Atsakymas į "Suprask komentarą
Messi gali žaist, kad ir dar 5sezonus. atsitrauks labiau i saugus ir tiek. Ronaldo be golu nieko nepasiulo, del to ir nebepatempia tokio lygio, o messi galės ramiai atsitraukęs sauguose su tokiu vissionu ir pasu tikslumu kurt progas kitiems.
pritariu, bus uz xavi-iniesta ir tiek, iniestai 33, ar matos jo decline? aisku raumenys taip netempia ir pan. bet vis tie magijos momentai duoda apie ji primint, o ronaldo? ronaldo paremtas atletiskumu, training product kaip ibra sake, o messi naturalus talentas, jis budamas 5 metu taip pat driblingavo kaip dabar, cia toks talentas karta per 30 metu pasitaikantis jei ne reciau, dekokit dievui jog gimet laiku kai messi zaidzia, galima nemegt barcos, bet nesizavet messio zaidimu gali tik kvailys, garsus zmogus vienas sake jog messi baigus karjerai verks ne tik visas futbolo pasaulis, bet net ir futbolo kamuoliai..