"Barcelona" ir "Valencia" nebarsto taškų, "Atletico" išleido pergalę prieš "Villarreal" (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos ketverios 10-ojo turo rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko Baskijoje, kur vietos "Alaves" priėmė šį sezoną sunkiai sustabdomą "Valencia". "Šikšnosparniai" pratęsė pergalių žygį - varžovus nugalėjo rezultatu 2-1.

34-ąją minutę Simone Zaza išvedė svečius į priekį, tačiau Alexis antrojo kėlinio pradžioje rezultatą išlygino. 66-ąją minutę pergalingą įvartį "Valencia" gretose nuo 11 metrų žymos pasiekė Rodrigo.

"Valencia" išlieka antroje vietoje ir nuo lyderių išlaiko keturių taškų atsilikimą.

Kitose rungtynėse itin svarbius taškus kovoje dėl aukščiausios pozicijos prarado Madrido "Atletico". Andrea Correa 61-ąją minutę buvo išvedęs "Rojiblancos" į priekį prieš "Villarreal", tačiau 81-ąją minutę Carlosas Bacca nuliūdino šeimininkų sirgalius - išlygino rezultatą.

"Atletico" su 20 taškų užima ketvirtąją poziciją ir nuo lyderių turi 8 taškų deficitą.

Vėlesnėse rungtynėse "Barcelona" išvykoje susigrūmė su Bilbao "Athletic". Katalonai po atkaklios kovos rezultatu 2-0 nugalėjo baskus ir išlieka tvirtais pirmenybių lyderiais.

Pirmasis "Barcą" į priekį išvedė Lionelis Messi, pasižymėjęs po Jordi Albos perdavimo. Pergalę pačioje rungtynių pabaigoje užtvirtino Paulinho.

"Alaves" 1 - 2 "Valencia"
34' [0 - 1] S. Zaza
49' [1 - 1] Alexis
66' [1 - 2] Rodrigo (11 m. baudinys)

"Atletico" 1 - 1 "Villarreal"
61' [1 - 0] A. Correa
81' [1 - 1] C. Bacca

"Athletic Bilbao" 0 - 2 "Barcelona"
36' [0 - 1] L. Messi
90+2' [0 - 2] Paulinho

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10686177" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>