"Barcelona" palaužė dešimtyje žaidusią "Valencia", "Atletico" pranoko "Sevilla" (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaitos dar penkerios 28-ojo turo rungtynės.

Madrido "Atletico" namuose priėmė "Sevilla" futbolininkus. Diego Simeone auklėtiniai užtikrintu rezultatu 3-1 nugalėjo andalūzus, kurie Ispanijoje nesugeba laimėti jau tris rungtynes iš eilės.

Pirmajame kėlinyje pirmasis įvartis buvo pasiektas 37-ąją minutę - Diego Godinas išvedė šeimininkus į priekį po standartinės situacijos.

Antrajame kėlinyje "Atletico" futbolininkai ir toliau diktavo žaidimo sąlygas, o 61-ąją minutę Antoine'as Griezmannas padidino pranašumą iki dviejų įvarčių.

77-ąją minutę Koke smeigė trečiąjį įvartį į Sergio Rico ginamų vartų tinklą. 85-ąją minutę garbės įvartį "Sevilla" gretose pasiekė Joaquinas Correa.

Ketvirtoje vietoje esantis "Atletico" nuo "Sevilla" mažina atsilikimą iki dviejų taškų, o nuo lydeirų turi tą patį 10 taškų deficitą.

Dar kitose rungtynėse "Leganes" ir "Malaga" išsiskyrė nulinėmis lygiosiomis, o "Sporting Gijon" ir Vigo "Celta" pasiekė pergales prieš savo varžovus.

Paskutinėje vakaro dvikovoje "Barcelona" namuos priimė "Valencia". Luiso Enrique auklėtiniai po atkaklios kovos rezultatu 4-2 pranoko "šikšnosparnių" vienuolikę.

29-ąją minutę Eliaquimas Mangala smūgiu galva po kampinio išvedė svečius į priekį, tačiau jau 35-ąją minutę Luisas Suarezas rezultatą išlygino.

Lyg to būtų negana, 44-ąją minutę "Valencia" pirmojo įvarčio autorius E. Mangala neleistinai baudos aikštelėje sustabdė L. Suarezą ir uždirbo ne tik 11 metrų baudinį, bet už antrąją geltoną kortelę buvo pašalintas iš aikštės.

Lionelis Messi tiksliu smūgiu išvedė šeimininkus į priekį, tačiau "Valencia" jau kitos atakos metu sugebėjo išlyginti rezultatą, kai po puikaus Jose Gaya perdavimo kamuolį į "Barcos" vartus pasiuntė klubo auklėtinis Muniras El Haddadi.

Antrajame kėlinyje "Valencia" bandė atsilaikyti dešimtyje, tačiau to padaryti nesugebėjo, o į pergalę katalonus atvedė L. Messi ir Andre Gomesas, pridėję dar po įvartį.

"Barca" po pergalės nuo Madrido "Real" klubo sumažino atsilikimą iki dviejų taškų.

"Atletico" 3 - 1 "Sevilla"
37' [1 - 0] D. Godin
61' [2 - 0] A. Griezmann
77' [3 - 0] Koke
85' [3 - 1] J. Correa

"Leganes" 0 - 0 "Malaga"

"Deportivo" 0 - 1 "Celta"
74' [0 - 1] I. Aspas

"Gijon" 3 - 1 "Granada"
51' [0 - 1] S. Ingason
60' [1 - 1] L. Traore
64' [2 - 1] J. Babin
67' [3 - 1] C. Carmona
82' L. Traore ("Gijon") nerealizavo 11 m. baudinio

"Barcelona" 4 - 2 "Valencia"
29' [0 - 1] E. Mangala
35' [1 - 1] L. Suarez
45' [2 - 1] L. Messi (11 m. baudinys)
45+1' [2 - 2] Munir
52' [3 - 2] L. Messi
89' [4 - 2] A. Gomes
44' E. Mangala ("Valencia") pašalintas iš aikštės

Straipsnio įvertinimas: 0 1

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

Bulka
2017-03-21 09:15
0 2
Tai jau dabar barcos zaidejus gali griaut aikstelej ir nieks negales duot pendelio? Prasiblaivykit, ten pendelis 100proc, net realo ruporas marca tai pripazino, o cia susirinko kiemo smelio dezes ekspertai.... jau net nejuokinga, graudu skaityt
1 0
Klaustukas : negražu bet protinga sakai .... kiek tau metu? juokauji ? Suarez ir prieš psg padarė negražiai bet protingai?? ir... ir net neabėjoju, kad tau tai yra normalu??? jei laimės taure sakysi pelnytai )) Teisingai sakai yra fanu yra heiteriu. Bet taip pat kažkas teisingai sako, kad kaip tik barcelonos fanas taip ir ***..... rodos suagę vyrai o tai akyvaizdžiai nematyt tiesos dėl uefalonos..!? net gaila. P.s. 2009m- jau nieko neskauda, nes atsirevanšavo su kaupu )) ar primint kaip parurino BE TEISĖJO. Nes uefalona prieš rimtas tik su jais kažką gali, ar ir tą primint? ☺ Gaila laiko ir nėra noro. Reikia gyvent futbolu o ne tik žiūrėt varžybas, kad nors ką suprastum gero vakaro
aha
2017-03-20 17:17
6 2
pamirskit jus tas jau rankas, tam teatre niekada ju nebuna bet viskas suprantama, negali juk uefalona 3 vietos uzimineti idomu ka sakys myzniai kai messi pikas ateis faktas kad madrido kekses be gejukscio dar geresni - ko nepasakysi apie slyksciausia daiveriu komanda
tu kause
2017-03-20 15:36
3 1
...
Rakiticiaus rankos nematei ir 11 metru nebuvo? Ka kause?
Klaustukas
2017-03-20 15:17
3 5
TO: Cfc, 2017-03-20 09:55 Matau, kad nežiūrėjai varžybų, bet a tu bent žiūrėjai "highlight'us" ? Kauše Tu kauše... Pirma Mangal'os kortelė geltona (nes tiem, kas nematė, pranešu, kad gavo x2 geltonas) - 100% pelnyta, antroji - tiesiog Suarez'as sužaidė, kaip protingas puolėjas. Taip - galėjo pastovėt, taip krito, bet baudos aikštelėje, išbėginėjant vienas prieš vartininką - tave tempia už maikės. Ar tu, kauše, esi kada bėgęs ("sprintavęs") ir tave, tuo pat metu, tempė iš nugaros? Kaip sekėsi bėgti? Suarez'as - negražu, bet protinga. Yra Barcos fanų, yra Barcos "hate'rių" nu ir yra tokių kaušų, kaip tu. Baisu, gėda (čia ta, kur yra jaučiama svetima gėda), bet tu esi...kaušas...
Essyr
2017-03-20 14:44
3 1
Barca smurfs. I as way melynkraujis reals Dana's. O his vision kaimieciai. Me veltui visit Hokusai is duxu barcos Dani. Leticia wikis Jakob asilai. Labanakt
OziLas
2017-03-20 12:02
0 3
Barcos rungtynių nežiejau, nekomentuosiu, bet Griezmannas tai įjungęs beast mode'ą. Ne tik kad štampuoj įvarčius kas kiekvienas varžybas, bet užtat dar ir kokius muša. Neveltui 3 geriausias žaidėjas pasaulyje.