Ar planuojate vykti į Rusiją stebėti PČ kovų?
  • Taip
  • Ne
  • Dar neapsisprendžiau

''Barcelona'' sudaužė ''Sevilla'' ir ketvirtus metus iš eilės triumfavo Karaliaus taurėje (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijoje sužaistos 2017-18 metų sezono Karaliaus taurės finalo rungtynės.

„Wanda Metropolitano” stadione dėl trofėjaus susigrūmė „Barcelona” su „Sevilla”. Andalūzai finalinėje dvikovoje buvo pažeminti - lyg ant sparnų žaidusi „Barca” triumfavo triuškinančia pergale rezultatu 5-0.

Pirmasis įvartis krito 14-ąją minutę - po puikaus Jaspero Cillesseno perdavimo Philippe Coutinho pasileido į priekį, išlaukė tinkamo momento ir atidavė perdavimą Luisas Suarezui, kuris ir būdamas ne pačioje geriausioje situacijoje smūgiavo taikliai.

31-ąją minutę pranašumą padidino Lionelis Messi - argentinietis tradiciškai gavo perdavimą iš Jordi Albos ir savo stipriąja kaire koja pasiuntė varžovus į nokdauną.

Tačiau tai nebuvo galutinis taškas pirmajame kėlinyje - jo pabaigoje varžovų triuškinimą pradėjo pirmojo įvarčio autorius L. Suarezas.

Antrajame kėlinyje „Sevilla” nebeturėjo jokių šansų, o dominavusi „Barca” tęsė savo įvarčių šou.

Ketvirtąjį įvartį 52-ąją minutę pridėjo greičiausiai savo paskutinį finalą su katalonais sužaidęs Andresas Iniesta, o varžovų kančias 69-ąją minutę užbaigė P. Coutinho.

„Barcelona” komanda Karaliaus taurėje triumfuoja jau ketvirtus metus iš eilės. Tai - sėkmingiausias šio turnyro klubas.

„Sevilla” 0 - 5 „Barcelona”
14' [0 - 1] L. Suarez
31' [0 - 2] L. Messi
40' [0 - 3] L. Suarez
52' [0 - 4] A. Iniesta
69' [0 - 5] P. Coutinho (11 m. baudinys)

Startinės sudėtys:

„Sevilla”: Soria; Navas, Mercado, Lenglet, Escudero; Banega, N'Zonzi; Sarabia, Mudo Vázquez, Correa, Muriel.

„Barcelona”: Cillessen, Sergi Roberto, Piqué, Umtiti, Alba, Busquets, Rakitic, Iniesta, Coutinho, Messi, Luis Suárez.

Straipsnio įvertinimas: 8 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Komentatoriai laimi prizus. Registruokis.
Gagarinas
1 43 04-21 22:27
"Rmd " komentaras:
Mesiui paskutinis sezonas. Nieko neliko iš jo.
Tu is kokio kosmoso iskritai?
Ha
2 40 04-21 23:36
Nesveikai Barca juda... Reikėjo panašiai žaist prieš Roma. Nu aišku daug ką ir Coutinho padaro, išplečia, aktyvus labai. Fantastiškas grajus!
Barca
2 37 04-21 23:35
Pzdiec kaip losia.. pora nuosaliu nebutu dar susvilpe, taip losiant barca butu laimejus ucl..
Iniesta
5 39 04-22 01:01
9 la liga, 6cdr, 4 ucl, 2x euro, 1x world cup, jei ne messi ir cr butu ir baliona pasiemes viena, o gal net 2, gi buvo 2010-ais su xavi ir messi top3 ballondor nominantas, 2012-ais laimejo uefa cempionu lygos apdovanojima kaip geriausias zaidejas +2012-ais vel su cr ir messi stovejo ant pakylos ballondor rinkimuose.. jokiu daivu, raudonu korteliu, jokiu issisokimu, visada pagarbiai, tikras dzentelmenas.. maestro, magas, legenda, drisciau teigti jog geriausias visu laiku saugas.. jei ne tai po zidano tikrai.