''Barcelona'' sudaužė ''Sevilla'' ir ketvirtus metus iš eilės triumfavo Karaliaus taurėje (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijoje sužaistos 2017-18 metų sezono Karaliaus taurės finalo rungtynės.

„Wanda Metropolitano” stadione dėl trofėjaus susigrūmė „Barcelona” su „Sevilla”. Andalūzai finalinėje dvikovoje buvo pažeminti - lyg ant sparnų žaidusi „Barca” triumfavo triuškinančia pergale rezultatu 5-0.

Pirmasis įvartis krito 14-ąją minutę - po puikaus Jaspero Cillesseno perdavimo Philippe Coutinho pasileido į priekį, išlaukė tinkamo momento ir atidavė perdavimą Luisas Suarezui, kuris ir būdamas ne pačioje geriausioje situacijoje smūgiavo taikliai.

31-ąją minutę pranašumą padidino Lionelis Messi - argentinietis tradiciškai gavo perdavimą iš Jordi Albos ir savo stipriąja kaire koja pasiuntė varžovus į nokdauną.

Tačiau tai nebuvo galutinis taškas pirmajame kėlinyje - jo pabaigoje varžovų triuškinimą pradėjo pirmojo įvarčio autorius L. Suarezas.

Antrajame kėlinyje „Sevilla” nebeturėjo jokių šansų, o dominavusi „Barca” tęsė savo įvarčių šou.

Ketvirtąjį įvartį 52-ąją minutę pridėjo greičiausiai savo paskutinį finalą su katalonais sužaidęs Andresas Iniesta, o varžovų kančias 69-ąją minutę užbaigė P. Coutinho.

„Barcelona” komanda Karaliaus taurėje triumfuoja jau ketvirtus metus iš eilės. Tai - sėkmingiausias šio turnyro klubas.

„Sevilla” 0 - 5 „Barcelona”
14' [0 - 1] L. Suarez
31' [0 - 2] L. Messi
40' [0 - 3] L. Suarez
52' [0 - 4] A. Iniesta
69' [0 - 5] P. Coutinho (11 m. baudinys)

Startinės sudėtys:

„Sevilla”: Soria; Navas, Mercado, Lenglet, Escudero; Banega, N'Zonzi; Sarabia, Mudo Vázquez, Correa, Muriel.

„Barcelona”: Cillessen, Sergi Roberto, Piqué, Umtiti, Alba, Busquets, Rakitic, Iniesta, Coutinho, Messi, Luis Suárez.