• "Man City"
  • "Man Utd"
  • "Arsenal"
  • Kita

"Barcelona" sukūrė futbolo stebuklą - PSG sensacingai iššvaistė keturių įvarčių pranašumą (VIDEO)

Trečiadienį vakare UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos dar dvejos atsakomosios aštuntfinalio rungtynės.

Prie televizoriaus ekrano laiką praleisti nusprendusiems sirgaliams - išskirtinis futbolo vakaras. "Camp Nou" stadione "Barcelona" klubas neįtikėtinai paskutinėmis rungtynėmis minutėmis pasiekė tris įvarčius ir rezultatu 6-1 už Čempionų lygos borto paliko Paryžiaus "Saint-Germain" futbolininkus.

"Barcelona" pirmąjį susitikimą Paryžiuje pralaimėjo sensacingu rezultatu 0-4, todėl vilčių prieš atsakomąją dvikovą buvo mažai. Katalonams reikėjo mažiausiai keturių įvarčių, o jei varžovai pasiekia bent vieną įvartį - šešių. Tačiau Luiso Enrique auklėtiniai sukūrė tikrą futbolo stebuklą.

Jau 3-ąją rungtynių minutę krito pirmasis įvartis - Luisas Suarezas išvedė šeimininkus į priekį. Katalonai toliau žaidė agresyviai, o PSG buvo visiškai bedantys.

40-ąją minutę "Barca" pakėlė visą "Camp Nou" stadiono į viršų - Layvinas Kurzawa kamuolį pasiuntė į savus vartus, o rezultatas tapo 2-0.

Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė, o "Barcelona" 50-ąją minutę po Lionelio Messi 11 metrų baudinio įgijo trijų įvarčių pranašumą. "Barcai" reikėjo vos vieno įvarčio, tačiau po trečio tikslo šeimininkai kiek numušė žaidimo rimtą, o jau 62-ąją minutę Edinsonas Cavani įmušė įvartį, kuris atrodė, kad padės galutinį tašką šioje dvikovoje.

"Barcai" jau reikėjo dar papildomų trijų įvarčių, todėl futbolu stebuklu tikėjo mažai. PSG per likusį laiką turėjo savo progų kontratakų metų, tačiau puikias progas nerealizavo Angelis Di Maria bei Edinsonas Cavani.

Vis dėlto viltį dar užsikabinti šiose rungtynėse 88-ąją minutę sugrąžino Neymaras, pelnęs nuostabų įvartį baudos smūgiu. L. Enrique kariauna pajuto, kad PSG dvikovos pabaigoje bus tik dar labiau pažeidimesnis.

Pirmąją pridėto laiko minutę rungtynių teisėjas priėmė griežtą sprendimą, kai prieš Luisą Suarezą skyrė 11 metrų baudinį. Tiesa, jis buvo itin abejotinas, tačiau teisėjo sprendimas jau buvo priimtas, o Neymaras tiksliu smūgiu pasiekė penktąjį įvartį ir atmosfera "Camp Nou" stadione peržengė visas įmanomas ribas.

Iki rungtynių pabaigos dar buvo likusios keturios minutės - visa "Barcelona" komanda žygiavo į varžovų baudos aikštelę. Stebuklas įvyko paskutinę pridėto laiko minutę - po Neymaro perdavimo prieš vartininką visiškai vienas atsidūręs Sergi Roberto pasiekė sensacingą įvartį, atvedusį "Barca" į ketvirtfinalį.

Tai - vienos netikėčiausių rungtynių futbolo istorijoje. Čempionų lygos istorijoje dar nei vienai komandai nebuvo pavykę išsigelbėti po pirmajame susitikime patirto pralaimėjimo rezultatu 0-4.

Kitose rungtynėse Dortmundo "Borussia" atsitiesė po pralaimėjimo Portugalijoje ir Lisabonos "Benfica" savo žiūrovų akivaizdoje nušlavė rezultatu 4-0. "Hat-tricką" pasiekė Pierre'as-Emerickas Aubamyenagas, o dar vieną įvartį pridėjo Christianas Pusiličius.

"Barcelona" 6 - 1 PSG
(Pirmas mačas: 0-4, galutinis rezultatas: 6-5)
3' [1 - 0] L. Suarez
40' [2 - 0] L. Kurzawa (į savus vartus)
50' [3 - 0] L. Messi (11 m. baudinys)
62' [3 - 1] E. Cavani
88' [4 - 1] Neymar
90+1' [5 - 1] Neymar (11 m. baudinys)
90+5' [6 - 1] S. Roberto

"Borussia" 4 - 0 "Benfica"
(Pirmas mačas: 0-1, galutinis rezutatatas: 4-1)
4' [1 - 0] P. Aubameyang
59' [2 - 0] C. Pulisic
61' [3 - 0] P.Aubameyang
85' [4 - 0] P. Aubameyang

"Barcelona" - PSG 6:1 - 90 min. (bendras 6:5)

90' S.Roberto - 6:1

90' - Neymaras - iš 11 m. baudinio 5:1

88' - Neymaras - 4:1

67' L.Suarezas - geltona kortelė

64' Neymar - geltona kortelė

61' E.Cavani pelno įvartį svečių ekipai - 3:1

50' L.Messi realizavo 11 m baudinį - 3:0

43' E.Cavani - geltona kortelė

40' - L.Kurzava - muša į savo vartus (2:0)

23' G.Pique - geltona kortelė

14' J.Draxleris - geltona kortelė

5 B.Matuidi - geltona kortelė

3' L.Suarezas įmuša įvartį - 1:0

"Borussia" - "Benfica" 4:0 - 90 min. (bendras 4:1)

85 4' P.Aubameyangas pelno įvartį - 4:0

65' L.Piszczekas ("Borussia") - geltona kortelė

61 4' P.Aubameyangas pelno įvartį - 3:0

59' C.Pulisičius ("Bourssia") - 2:0

39' O.Dembele ("Borussia") - geltona kortelė

34' A.Samaris ("Benfica") - geltona kortelė

31' G.Castro ("Borussia")  - geltona kortelė

4' P.Aubameyangas pelno įvartį - 1:0

puslapis automatiškai atsinaujina kas minutę

Straipsnio įvertinimas: 10 2

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

DarkEye
DarkEye (palaiko Juventus FC, Italija)
2017-03-08 23:58
2 57
Ok, 5-to įvarčio baudinys tikrai visiška nesąmonė, bet turint 4:0 persvarą ir ją iššvaisčius ne teisėjus reikia kaltinti. Tiesiog įspūdingas Barcelonos come-backas, ypač turint omeny, kad 86min prie 3:1 atrodė, kad jau visiškai šansų nebėra. PSG atvažiavo pastumdyt kamuolį ir išlaikyt persvarą. Bet šitaip tragiškai pasirodyt dar reikia sugebėt. Tikrai norėjosi matyt PSG ketvirtfinaly ir pirmą kartą po daugybės metų turėt ketvirtfinalį be Barcelonos, bet po šitų rungtynių turbūt reikia pripažinti, kad taip žaidžiančiai komandai, kokia šiandien buvo PSG, ten vietos nėra.
Baubas
2017-03-09 00:00
6 34
Kiek jus savo nepasitenkinima teisejavimu reiksit? Viena karta per gyvenima pamatot toki comebacka ir vis tiek blogai. Ziurekit ir megaukites. Jei negalit megautis teisejavimu tai neziurekit. Galu gale niekam jusu nuomone neidomi (neisizeiskit kurie skaito). Pamastykit truputi, o ne savo priekaistus destykit.
10 32
Po sito matcho tapo aiskus tokie dalykai: 1)Emery PRIVALO vos tik atejes i spaudos konferencija is karto paskelbti apie savo atsistatydinima, nes patys suprantat, kad tokiam treneriui, kuris sugeba isbarstyt 4 golu pranasuma, krc.... 2)Europos futbole PRIVALO atsirasti vaizdo pakartojimo sistema, kuria teisejas galetu objektyviai ir blaiviai ivertinti ivykusia situacija, nes zmogiskasis faktorius tampa labai daug lemianciu veiksniu tokiose stresinese ir milzinisko spaudimo situacijose 3)Suarez = niurkt, dive, bite Neymar = niurkt, dive, cry, bla bla bla... Krc visi mes tapom istorinio comebacko liudininkais, bet pagalvokit koks galejo but comebakas, jei barsa butu zaidus normalia fule, o ne niurkt-dive-cry-penalty-goal-win kombinacija metai is metu, amziai is amziu, tukstantmeciai is tukstantmeciu ir t.t.
RM
2017-03-09 01:17
1 21
Ei chebra nėr čia ko pyktis, all in all tai tik geriau, nes tokia komanda kaip PSG neverta patekti į kitą etapą, jei turėdami 4 golų pranašumą sulenda į savo būdą ir atsisako žaisti futbolą (pripažinkim PSG ne ta komanda kuri sau galėtų oriai leisti taip žaisti, per daug talento), tad žiurint į UCL konkurenciją taip tik idomiau kiekvienam futbolo fanui. Visų pirma: tokia taktika logiška remtis tik visiškoms "underdog" komandoms, kurios šviesmečiais nusileidžia priešininkėms. Taktiškai pasiruošta prastai, čia dar klausimas ar iš vis buvo ruošiama kokia taktika, nes vaizdas buvo blankus, lakoniškai tariant. Nu graži pergalė, skambi, bet pripažinkit kad teisėjas tikrai prisidėjo prie jos, tiek skirdamas pirmą baudinį (na čia dar nieko) tiek 2. Tas tai tikra "lempa". Butų taip ronaldo pasielgęs tai iškart 2 tapetai iš Vaido apie tai koks jis geras naras ar apverktinas žaidėjas gebantis mušti tik tap-in'us, o jei ir pendelį butų skyrę tai ir 3 tapetų butų nepagailėjęs. Po tokių rungtynių nedrįsčiau muštis į krutinę bei visiem rėkt koks RM galingas, nes sugrįžo iš -4, nes situacija tokia. Tiesa kiekvienas fanas gina savo daržą, suprantama. Mano nuomone tokios pergalės futbolo nepuošia ir į istoriją įsirašo šalia tokių vagysčių kaip 09 ar Maradonos "dievo" ranka ar kad ir praejusiu metų finalo įvartis (aišku gal pagal svarbą kiek perspaudžiu, bet tiesiog aš labai nemėgstu tokių įvykiu) . Man tai negražu, aišku smagu kai laimi tavo komanda, bet kai laimi taip tai jauti tą "bitter-sweat" skonį. Žinoma nereik pamiršti ir Cavani bei DiMaria'os galimybių pabaigti intrigą, bet dėja ar pritruko meistriškumo ar kas bet jie to nepadarė. Dėja, na ką galiu pasakyt tikiuos iš PSG fanų stovyklos šiandien niekas nemirė ir gals toliau palaikyt savo mylimą komandą Taigi šiek tiek per daug išsiplėčiau, galėčiau ir dar ką pridėt, bet cj vistiek mažai kas teperskaitys tad tiesiog sveikinu visus FCB fanus su pergale ir sekmes! (išskyrus kai žaidžia prieš RM bei La lygoje)