"Barcelona" sukūrė futbolo stebuklą - PSG sensacingai iššvaistė keturių įvarčių pranašumą (VIDEO)

Trečiadienį vakare UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos dar dvejos atsakomosios aštuntfinalio rungtynės.

Prie televizoriaus ekrano laiką praleisti nusprendusiems sirgaliams - išskirtinis futbolo vakaras. "Camp Nou" stadione "Barcelona" klubas neįtikėtinai paskutinėmis rungtynėmis minutėmis pasiekė tris įvarčius ir rezultatu 6-1 už Čempionų lygos borto paliko Paryžiaus "Saint-Germain" futbolininkus.

"Barcelona" pirmąjį susitikimą Paryžiuje pralaimėjo sensacingu rezultatu 0-4, todėl vilčių prieš atsakomąją dvikovą buvo mažai. Katalonams reikėjo mažiausiai keturių įvarčių, o jei varžovai pasiekia bent vieną įvartį - šešių. Tačiau Luiso Enrique auklėtiniai sukūrė tikrą futbolo stebuklą.

Jau 3-ąją rungtynių minutę krito pirmasis įvartis - Luisas Suarezas išvedė šeimininkus į priekį. Katalonai toliau žaidė agresyviai, o PSG buvo visiškai bedantys.

40-ąją minutę "Barca" pakėlė visą "Camp Nou" stadiono į viršų - Layvinas Kurzawa kamuolį pasiuntė į savus vartus, o rezultatas tapo 2-0.

Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė, o "Barcelona" 50-ąją minutę po Lionelio Messi 11 metrų baudinio įgijo trijų įvarčių pranašumą. "Barcai" reikėjo vos vieno įvarčio, tačiau po trečio tikslo šeimininkai kiek numušė žaidimo rimtą, o jau 62-ąją minutę Edinsonas Cavani įmušė įvartį, kuris atrodė, kad padės galutinį tašką šioje dvikovoje.

"Barcai" jau reikėjo dar papildomų trijų įvarčių, todėl futbolu stebuklu tikėjo mažai. PSG per likusį laiką turėjo savo progų kontratakų metų, tačiau puikias progas nerealizavo Angelis Di Maria bei Edinsonas Cavani.

Vis dėlto viltį dar užsikabinti šiose rungtynėse 88-ąją minutę sugrąžino Neymaras, pelnęs nuostabų įvartį baudos smūgiu. L. Enrique kariauna pajuto, kad PSG dvikovos pabaigoje bus tik dar labiau pažeidimesnis.

Pirmąją pridėto laiko minutę rungtynių teisėjas priėmė griežtą sprendimą, kai prieš Luisą Suarezą skyrė 11 metrų baudinį. Tiesa, jis buvo itin abejotinas, tačiau teisėjo sprendimas jau buvo priimtas, o Neymaras tiksliu smūgiu pasiekė penktąjį įvartį ir atmosfera "Camp Nou" stadione peržengė visas įmanomas ribas.

Iki rungtynių pabaigos dar buvo likusios keturios minutės - visa "Barcelona" komanda žygiavo į varžovų baudos aikštelę. Stebuklas įvyko paskutinę pridėto laiko minutę - po Neymaro perdavimo prieš vartininką visiškai vienas atsidūręs Sergi Roberto pasiekė sensacingą įvartį, atvedusį "Barca" į ketvirtfinalį.

Tai - vienos netikėčiausių rungtynių futbolo istorijoje. Čempionų lygos istorijoje dar nei vienai komandai nebuvo pavykę išsigelbėti po pirmajame susitikime patirto pralaimėjimo rezultatu 0-4.

Kitose rungtynėse Dortmundo "Borussia" atsitiesė po pralaimėjimo Portugalijoje ir Lisabonos "Benfica" savo žiūrovų akivaizdoje nušlavė rezultatu 4-0. "Hat-tricką" pasiekė Pierre'as-Emerickas Aubamyenagas, o dar vieną įvartį pridėjo Christianas Pusiličius.

"Barcelona" 6 - 1 PSG
(Pirmas mačas: 0-4, galutinis rezultatas: 6-5)
3' [1 - 0] L. Suarez
40' [2 - 0] L. Kurzawa (į savus vartus)
50' [3 - 0] L. Messi (11 m. baudinys)
62' [3 - 1] E. Cavani
88' [4 - 1] Neymar
90+1' [5 - 1] Neymar (11 m. baudinys)
90+5' [6 - 1] S. Roberto

"Borussia" 4 - 0 "Benfica"
(Pirmas mačas: 0-1, galutinis rezutatatas: 4-1)
4' [1 - 0] P. Aubameyang
59' [2 - 0] C. Pulisic
61' [3 - 0] P.Aubameyang
85' [4 - 0] P. Aubameyang

"Barcelona" - PSG 6:1 - 90 min. (bendras 6:5)

90' S.Roberto - 6:1

90' - Neymaras - iš 11 m. baudinio 5:1

88' - Neymaras - 4:1

67' L.Suarezas - geltona kortelė

64' Neymar - geltona kortelė

61' E.Cavani pelno įvartį svečių ekipai - 3:1

50' L.Messi realizavo 11 m baudinį - 3:0

43' E.Cavani - geltona kortelė

40' - L.Kurzava - muša į savo vartus (2:0)

23' G.Pique - geltona kortelė

14' J.Draxleris - geltona kortelė

5 B.Matuidi - geltona kortelė

3' L.Suarezas įmuša įvartį - 1:0

"Borussia" - "Benfica" 4:0 - 90 min. (bendras 4:1)

85 4' P.Aubameyangas pelno įvartį - 4:0

65' L.Piszczekas ("Borussia") - geltona kortelė

61 4' P.Aubameyangas pelno įvartį - 3:0

59' C.Pulisičius ("Bourssia") - 2:0

39' O.Dembele ("Borussia") - geltona kortelė

34' A.Samaris ("Benfica") - geltona kortelė

31' G.Castro ("Borussia")  - geltona kortelė

4' P.Aubameyangas pelno įvartį - 1:0

puslapis automatiškai atsinaujina kas minutę

Straipsnio įvertinimas: 10 2

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

...
Asile ,BARCA ne Kataro dievai ,kad del ju nevestu technologiju ...
Pankratjevs
2017-03-09 16:35
0 4
tokiems kaip MrStyvas ten buvo koja arba petys bet tik ne ranka ir ji neblokavo kamuolio,kuris buvo skersuojamas i pavojinga zona,kurioje buvo PSG pora zaideju nu kamon chebra bukit biedni bet teisingi ir atsikratykite Barselonos vatnikizmo.....ranka akivaizdi.
Pankratjevs
2017-03-09 16:32
0 2
MrStyvas
MrStyvas (palaiko Liverpool FC, Argentina)
6 2
Pasipiktinimas kyle ne todel,kad dave ar nedave , buvo ar nebuvo 11m,o todel,kad traktavo skirtingai vat kame kampas jei teisejas paskutini 11m ivertino kaip kontakta tai kaip jsi galejo neivertinti kontakto su Di Maria kai ten akivaizdesne prazanga buvo....... jei jis vertino Neymar griuvima kaip paslydusio gynejo itaka tai kaip jis galejo nevertinti Mascherano rankos 1 kelinyje kai jis ciuzdamas blokavo kamuolio patekima i pavojinga zona....vat kame cia kampas...... abejotinas 11m bet i vienus vartus jis nedvejojant skiriamas tuo tarpu analogiskas i kitus vartus neskiriamas....taip neturi but ir ok jei tai butu vos 1 klaida,bet cia 3 stiprios klaidos ir tik su Neymar kritimu situacija 50/50 pvz Vokieciuose ar Angluose net Italuose uz toki epizoda kai zaidejas paslydo ir jo itaka kritime buvo netycine juolab puolejas galejo praeiti bet pasirinko kliuvima nebutu skirtas 11, cia butu traktuojama kaip netycine ranka kaip kamuolys surado ranka tik cia butu puolejas surado kontakta ir tt ir tt....bet PSG patys kalti,kad leido lipti ant galvu...tik 2 ivarciai is zaidimo kiti nesamones kazkokios
OziLas
2017-03-09 15:05
1 7
Visi kurie sakot kad Barsa nesukure daug progu ir nieko nepadare puolime. Bet beveik visas varžybas kontroliuoti kamuoli PSG puseje, kai gynejai ant 30metru linijos nuo psg vartu stovi, ir sugebeti kurti atakas, neprarandant kamuolio, čia ne pasiekimas? Barca nepelne grynai komandiško ivarčio, nes PSG autobusas to neleido. Bet per ta pati autobusa jie ir pralaimejo, kai jie dengdavo dviese tryse viena žaideja, 2 epizoduose susipainiodavo kas turi ištikruju dengti ir delto buvo praleidžiami ivarčiai. Paskutines 10 minučiu išvis pasaka. Visi žaidejai puolime ir kuriamos toliau nuostabios progos. Ir dar teisinat psg, kai jie per 10 minuciu nesugebejo ne dvieju pasu iš eiles atlikti? I vienus vartus buvo žaidimas, žaidimas nera tiktais shots on target, o presingas, kamuolio kontrole ir t.t., visi niunsai kuriuos barsa vakar dominavo
is dalies
2017-03-09 14:53
2 6
...
teisingai rasai, bet ar matei kaip barsa dominavo? per paskutines 10min psg tik 1 pasa atliko, 1 karlai, 1 !!! pries suareza sioks toks mini kontaktas i kulna buvo, aisku labai minimalus, bet.. kai realas laimi ucl finala su 1 ivarciu is nuosales, o cia pamatem tikra futbolo stebukla, nebuvo cia 1 ivartis ar 2, buvo 6.. di maria pats uzkliuvo uz bbz ko ten, jei ir buvo kontaktas su mache tai vel minimalus, patys kalti psg, labiausiai patys kalti jie.

Ha
2017-03-09 14:47
7 3
Jeigu kada nors idiegs tehnologija perziuret video tai Uefalona daugiau jokiu titulu nelaimes ir jus tai prys suprantat visi tai zino delto ir neves tos tehnologijos
Maklaras
2017-03-09 14:11
2 2
...
As manau, kad atvirksciai PSG arkliukas buvo ne komandinis zaidimas, o individualus zaideju blyksniai. Di Maria pats vienas is nieko 2 ivarcius imuse. Tuo tarpu Barca per antras rungtynes dominavo aikstes viduryje, PSG nesugebedavo ilgiau kamuolio palaikyti, Barcos ginybos linija net ne savo aikstes puseje budavo, o Shakira jau nuo kokios 60 minutes pradejo, kaip puolejas losti. Galbut daug 100 procentiniu progu nebuvo, bet siose rungtynese tai ir nebuvo Barcos tikslas. Buvo siekiama palauzti PSG gynyba ataku kiekiu, taip isprovuokojant klaidas, kas ir buvo pasiekta, o pagal tai kaip daznai sklisdavo dumai is PSG baudos aiksteles, as manau, kad tie 2 du 11m baudiniai buvo desningi, nors ir vienas suvaidintas, bet jug vaidyba vis del to irgi igudziu reikalauja.