"Barcelona" trio nepaliko jokių vilčių "Real Sociedad" ekipai (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "Primera" pirmenybėse vyksta 13-asis turas, kuriame buvo sužaistos penkerios rungtynės.

"Camp Nou" stadione ginklus tarpusavyje surėmė "Barcelona" ir San Sebastiano "Real Sociedad" futbolininkai. Pirmoje vietoje esantys katalonai neturėjo vargo su baskais.

Nugalėtojų gretose visus keturis įvarčius pelnė puolėjų trio. Pirmasis šeimininkus į priekį 22-ąją minutę išvedė Neymaras, o pranašumą pirmojo kėlinio pabaigoje padidino Luisas Suarezas.

Pirmojo įvarčio autorius Neymaras 53-ąją minutę pradėjo varžovų triuškinimą, o savo žodį pačioje mačo pabaigoje tarė ir Lionelis Messi.

Katalonai su 33 taškais užtikrinti žygiuoja pirmoje vietoje ir nuo artimiausių oponentų turi 4 taškų pranašumą.

Kitose rungtynėse minimalią pergalę prieš Barselonos "Espanyol" šventė Madrido "Atletico". Pergalingą įvartį 3-ąją minutę pelnė Antoine'as Griezmannas

"Barcelona" 4 - 0 "Real Sociedad"

22' [1 - 0] Neymar

41' [2 - 0] L. Suarez

53' [3 - 0] Neymar

90' [4 - 0] L. Messi

"Atletico" 1 - 0 "Espanyol"

3' [1 - 0] A. Griezmann

"Malaga" 2 - 2 "Granada"

45' [1 - 0] Charles

57' [2 - 0] P. Fornals

83' [2 - 1] T. El Arabi

86' [2 - 2] R. Rochina

53' F. Tissone ("Malaga") pašalintas iš aikštės