"Bayern" į Vokietijos taurės pusfinalį žengė atrašęs šešis įvarčius "Paderborn" ekipai (VIDEO)

Vokietijoje antradienį sužaistos dvejos "DFB Pokal" taurės ketvirtfinalio rungtynės.

Miuncheno "Bayern" išvykoje neturėjo sunkumų su "Paderborn" - į jų vartus pasiuntė net šešis įvarčius ir triuškinančiai žengė į pusfinalį.

Abejose kėliniuose buvo pelnyta po lygiai įvarčių. Pirmajame kėlinyje pasižymėjo Kingsley Comanas, Robertas Lewandowski, Joshua Kimmichas, o antrajame savo įvarčių sąskaitą atidarė Corentinas Tolisso bei du tikslius smūgius pasiekęs Arjenas Robbenas.

"Bayern" pusfinalyje susigrums su Gelzenkircheno "Schalke" - "Wolfsburg" poros nugalėtoju.

Kitose rungtynėse dėl patekimo į pusfinalį kovojo Lėverkuzeno "Bayer" su Brėmeno "Werder". Dviejų įvarčių deficitą panaikinusi "Bayer" po pratęsimo žengė tolyn.

8-ąją minutę "Werder" jau pirmavo rezultatu 2-0, tačiau du Juliano Brandto įvarčiai leido "Bayer" sugrįžti į rungtynes. Per pagrindinį laiką nugalėtojas nepaaiškėjo, tačiau pratęsimo metu pranšesni buvo šeimininkai - Karimo Bellarabi ir Kai Havertzo įvarčiai atvedė į pergalę rezultatu 4-2.

"Paderborn" 0 - 6 "Bayern"
19' [0 - 1] K. Coman
25' [0 - 2] R. Lewandowski
42' [0 - 3] J. Kimmich
55' [0 - 4] C. Tolisso
86' [0 - 5] A. Robben
88' [0 - 6] A. Robben

"Bayer" 4 - 2 "Werder" (po pratęsimo)
4' [0 - 1] M. Kruse
8' [0 - 2] A. Johannsson
31' [1 - 2] J. Brandt
55' [2 - 2] J. Brandt
111' [3 - 2] K. Bellarabi
118' [4 - 2] K. Havertz