"Bayern" iš Vokietijos taurės išmetė turnyro čempionus "Borussia" (VIDEO)

Trečiadienį Vokietijos taurės aštuntfinalyje sužaistos paskutinės ketverios rungtynės.

Intriguojanti akistata įvyko "Allianz" stadione, kur susigrūmė du šalies grandai - Miuncheno "Bayern" prieš Dortmundo "Borussia". Čempionai buvo nukarūnuoti jau aštuntfinalyje - bavarai rezultatu 2-1 nugalėjo BVB ir žengė tolyn.

12-ąją minutę bavarus į priekį išvedė Jerome'as Boatengas. Bavarai kur kas geriau atrodė nei varžovai ir pirmojo kėlinio pabaigoje pranašumą padidino Thomas Mulleris.

Antrajame kėlinyje "Borussia" bandė sugrįžti į rungtynes ir intriga grįžo 77-ąją minutę, kai po tikslaus Shinji Kagawa perdavimo pasižymėjo Andrėjus Yarmolenko.

Vis dėlto per likusį laiką svečiai iš Dortmundo išsigelbėti nepajėgė ir susitikimas baigėsi šeimininkų pergale rezultatu 2-1.

Kitose rungtynėse taip pat kelialapius į ketvirtfinalį iškovojo Lėverkuzeno "Bayer", Brėmeno "Werder" ir Frankfurto "Eintracht".

"Bayern" 2 - 1 "Borussia"
12' [1 - 0] J. Boateng
77' [2 - 0] T. Muller
77' [2 - 1] A. Yarmolenko

"Gladbach" 0 - 1 "Bayer"
70' [0 - 1] L. Bailey

"Werder" 3 - 2 "Freiburg"
3' [1 - 0] I. Belfodil
20' [2 - 0] F. Kainz
28' [2 - 1] N. Petersen (11 m. baudinys)
69' [3 - 1] P. Bargfrede
86' [3 - 2] Y. Ravet

"Heidenheim" 1 - 2 "Eintracht"
95' [0 - 1] M. Gacinovič
96' [1 - 1] M. Schnatterer
109' [1 - 2] S. Haller