Visos rungtynės
Kuri komanda triumfuos Čempionų lygoje?
  • Miuncheno "Bayern"
  • Madrido "Real"
  • "Roma"
  • "Liverpool"
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Bayern" ketina susigrąžinti R. Sanchesą


Miuncheno "Bayern" ketina anksčiau laiko susigrąžinti išnuomotą Renato Sanchesą, kuris šiuo metu atstovauja "Swansea City" klubui, praneša Portugalijos dienraštis "Mais Futebol".

Po puikaus karjeros starto Lisabonos "Benfica" gretose 20-metis saugas žibėjo Prancūzijoje vykusiame Europos čempionate, o vėliau išvyko ir Vokietiją.

Visgi, pirmieji metai Bavarijoje jam nenusisekė, tad šį sezoną portugalas buvo išsiųstas pasistažuoti į "Premier" lygą, kur gavo progą dirbti su buvusiu "Bayern" trenerio asistentu Paulu Clementu.

Nors Sanchesas Velse buvo sutiktas išskėstomis rankomis, jo indėlis į komandos žaidimą yra žymiai kuklesnis nei tikėtasi ir jis iš viso pasirodė tik devyniuose "Premier" lygos susitikimuose.

Atlikęs vos vieną rezultatyvų perdavimą Anglijos lygos taurėje saugas dabar gali grįžti į "Bundesliga", kur jo ateitis taps dar labiau neaiški.

Straipsnio įvertinimas: 3 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

Rio F.
2017-12-15 23:01
0 7
Ar tik nebus čia su jo, kaip nutiko M. Depay, portugališkam čempionatui unikalus talentas, o persikelė ten kur aplink Bayern žvaigždės ir nieko negali parodyt. Šiam sezone ir Swansea Renatu nepastebimas...
andrius
2017-12-15 23:00
0 7
dar vienas įdoymas kaip reikia tiksliai ekipą pasirinkt.. kas iš to kad priėmė pelningą Bayenr pasiūlymą, kas iš to.. dabar keli metai kančių laukia.
l3
2017-12-15 21:16
3 6
nespejo isnaudot talento bayernas pudydamas ant suolo si talentinga jaunuoli ;( dabar matosi kad nebepazaidzia
eee
2017-12-17 12:17
0 1
kad per beveik puse metu nieko swansea nepadare, man atrodo bicas per anksti pakele sparnus is benficos dabar sunkiai adaptuojas ir tobuleja
fcb laimukas
2017-12-16 07:00
0 1
grys, zais bundei ir tobules manau, viskas kus ok