"Bayern" - šeštus metus iš eilės Vokietijos čempionas! (VIDEO)

Šeštadienį čempioniškai prasidėjo Vokietijos "Bundesliga" 29-ojo turo rungtynės.

Miuncheno "Bayern" išvykoje susigrūmė su "Augsburg". Bavarams šios rungtynės buvo garantas į čempionų titulą - varžovai pirmieji įsiveržė į priekį, tačiau svečiai atsitiesė ir šventė pergalę rezulatu 4-1.

18-ąją minutę "Augsburg" įgijo pranašumą, tačiau 32-ąją minutę Corentinas Tolisso išlygino rezultatą,o po šešių minučių svečius į priekį jau išvedė Jamesas Rodriguezas.

Antrajame kėlinyje "Bayern" pasiekė dar du įvarčius - į triuškinančią pergalę svečius vedė Arjenas Robbenas bei Sandro Wagneris.

"Bayern" komanda po pergalės džiaugėsi istoriniu triumfu "Bundesliga" pirmenybėse - tai jiems buvo šeštasis čempionų titulas iš eilės. Iš viso Vokietijos pirmenybės bavarai yra laimėję 28 kartus.

"Bayern" nuo artimiausių persekiotojų po pergalės įgijo 20 taškų pranašumą, kuris ir garantavo pirmąją vietą.

Likę susitikimai baigėsi "Gladbach", "Hamburger" ir "Wolfsburg" pergalėmis, o "Koln" ir "Mainz" išsiskyrė taikiai.

"Augsburg" 1 - 4 "Bayern"
18' [1 - 0] N. Sule (į savus vartus)
32' [1 - 1] C. Tolisso
38' [1 - 2] J. Rodriguez
62' [1 - 3] A. Robben
87' [1 - 4] S. Wagner

"Gladbach" 2 - 1 "Hertha"

"Koln" 1 - 1 "Mainz"

"Freiburg" 0 - 2 "Wolfsburg"

"Hamburger" 3 - 2 "Schalke"