"Bayern" turėjo sunkumų su "Hannover", BVB išplėšė lygiąsias prieš "Bayer" (VIDEO)

Vokietijoje šeštadienį sužaistos šešerios "Bundesliga" 14-ojo turo rungtynės.

Miuncheno "Bayern" po pralaimėjimo namuose bandė atsitiesti prieš "Hannover". Lengvų rungtynių bavarai nesulaukė, tačiau pasiekė pergalę rezultatu 3-1.

17-ąją minutę Arturo Vidalis išvedė bavarus į priekį. 29-ąją minutę varžovai turėjo progą išlyginti rezultatą, tačiau nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Vis dėlto išlyginamasis įvartis vis tiek netrukus krito - 35-ąją minutę Charlisonas Benschopas nuginklavo varžovų vartus.

Antrajame kėlinyje "Bayern" nebuvo nusiteikęs juokauti ir persverė rezultatą jų naudai - pranašumą 67-ąją minutę sugrąžino Kingsley Comonas, o pergalę mačo pabaigoje nuo 11 metrų žymos užtvirtino Robertas Lewandowski.

"Bayern" tvirtina savo lyderio pozicijas - nuo "Leipzig" bavarai atsiplėšė šešiais taškais.

Kitose rungtynėse į pergalių kelią ir toliau nesugrįžo Dortmundo "Borussia", išvykoje sužaidusi lygiosiomis su Lėverkuzeno "Bayer". Kevinas Vollandas buvo išvedęs "Bayer" į pergalę, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje šeimininkai liko žaisti dešimtyje ir 73-ąją minutę leido Andrėjui Yarmolenkai pasiekti išlyginamąjį įvartį.

"Borussia" sąskaitoje - 22 taškai. Nuo pirmaujančio "Bayern" "geltonai juodi" jau turi 10 taškų atsilikimą.

Kitos rungtynės baigėsi kiek netikėta triuškinančia "Leipzig" nesėkme prieš "Hoffenheim" bei "Augsburg" ir "Werder" pergalėmis.

"Bayern" 3 - 1 "Hannover"

"Bayer" 1 - 1 "Borussia"

"Mainz" 1 - 3 "Augsburg"

"Hoffenheim" 4 - 0 "Leipzig"

"Werder" 1 - 0 "Stuttgart"

"Schalke" 2 - 2 "Koln"