Blankiai atrodęs "Chelsea" neįveikė "Leicester", "Tottenham" sutriuškino "Everton" (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį sužaistos septynerios 23-ojo turo rungtynės.

Londono "Chelsea" antrą kartą iš eilės nesugebėjo įveikti savo varžovų. Didžiąją rungtynių dalį dominavęs "Leicester" su šeimininkais išsiskyrė nulinėmis lygiosiomis.

"Chelsea" sunkiai žaidė tiek pirmajame, tiek antrajame kėlinyje. "Lapės" žaidė itin agresyviai, tačiau tai turėjo pristabdyti, kai 68-ąją minutę Benas Chilwellas užsidirbo antrąją geltoną kortelę.

Tačiau aikštės šeimininkai nesugebėjo pasinaudoti ir šiuo pranašumu, todėl rungtynės baigėsi be įvarčių.

Kitose dvikovose įvarčių buvo užfiksuota gerokai daugiau. "West Ham" rezultatu 4-1 sutriuškino "Huddersfield", "West Brom" įtikinimai susitvarkė su "Brighton" ir minimalia pergale taip pat džiaugėsi "Crystal Palace".

Lygiosiomis pasibaigė du susitikimai - "Watford" atsitiesė po dviejų praleistų įvarčių ir iškovojo tašką prieš "Southampton", o po įvartį apsikeitė komandos Niukasle, kur "Newcastle" kovėsi su "Swansea".

Paskutinėse vakaro rungtynės Londono "Tottenham" namuose neturėjo vargo su Liverpulio "Everton" ekipa. Mauricio Pochettino auklėtiniai varžovus patiesė rezultatu 4-0.

Pirmajame kėlinyje šeimininkus į priekį išvedė Heungas-Minas Sonas. Antrajame kėlinyje savo žodį pradėjo tarti visų laikų rezultatyviausiu "Tottenham" žaideju "Premier" lygoje tapęs Harry Kane'as.

47-ąją minutę anglas pasiekė pirmąjį įvartį, o pergalę užtvirtino po 12 minučių. Galutinis taškas buvo padėtas 81-ąją minutę, pasižymėjus Christianui Eriksenui.

"Chelsea" 0 - 0 "Leicester"
68' B. Chilwell ("Leicester") pašalintas iš aikštės

"Crystal Palace" 1 - 0 "Burnley"
21' [1 - 0] B. Sako

"Huddersfield" 1 - 4 "West Ham"
25' [0 - 1] M. Noble
40' [1 - 1] J. Lolley
46' [1 - 2] M. Arnautovič
56' [1 - 3] M. Lanzini
61' [1 - 4] M. Lanzini

"Newcastle" 1 - 1 "Swansea"
60' [0 - 1] J. Ayew
68' [1 - 1] Joselu

"Watford" 2 - 2 "Southampton"
20' [0 - 1] J. Ward-Prowse
44' [0 - 2] J. Ward-Prowse
58' [1 - 2] A. Gray
90' [2 - 2] A. Doucoure

"West Brom" 2 - 0 "Brighton"
4' [1 - 0] J. Evans
55' [2 - 0] C. Dawson

"Tottenham" 4 - 0 "Everton"
26' [1 - 0] H-M. Son
47' [2 - 0] H. Kane
59' [3 - 0] H. Kane
81' [4 - 0] C. Eriksen