"Borussia" išplėšė lygiąsias Berlyne (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse penktadienį startavo 19-asis turas.

Šalies sostinėje vietos Berlyno "Hertha" priėmė Dortmundo "Borussia". Pergale nesidžiaugė nei viena komanda - susitikimas baigėsi lygiosiomis 1-1.

Pirmieji į priekį įsiveržė šeimininkai - itin sėkmingai antrasis kėlinys prasidėjo Davie Selke įvarčiu, kuris leido įgyti pranašumą. Tačiau teigiamo rezultato "Hertha" iki rungtynių pabaigos neišsaugojo - Shinji Kagawa 71-ąją minutę pasiekė išlyginamąjį įvartį.

Tai buvo antros iš eilės "Borussia" lygiosios, tačiau po jų "geltonai juodi" bent laikinam pakilo į trečiąją poziciją. "Hertha" su 25 taškais lieka 11-oje vietoje.

"Hertha" 1 - 1 "Borussia"
46' [1 - 0] D. Selke
71' [1 - 1] S. Kagawa

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10880537" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>