Geriausias pasaulio čempionato TV komentatorius?
  • M.Vojevodinas
  • R.Vyšniauskas
  • T.Meškonis
  • N.Kesminas
  • P.Jakelis
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Borussia" suspendavo O. Dembele


Dortmundo "Borussia" patvirtino, kad neribotam laikui suspendavo saugą Ousmane Dembele, kuris neseniai buvo be leidimo praleidęs komandos treniruotę.

Prancūzijos talentas yra nuolatos siejamas su persikėlimu į "Barcelona", tačiau "Bundesliga" bronzos medalininkai jau atmetė katalonų pasiūlymą.

Vis dėlto, panašu, jog šiuo transferu pasirūpinti mėgina pats Dembele, tad "Borussia" vadovams teko imtis veiksmų.

"Dortmundo "Borussia" nusprendė pratęsti žaidėjo Ousmane Dembele suspendavimą neribotam laikui", - rašoma oficialiame pranešime.

Klubo sporto direktorius Michaelis Zorcas taip pat pridūrė: "Mes esame visiškai susikoncentravę ties tuo, kad gerai pasiruoštume kitą savaitę vyksiančiam savo pirmajam "Bundesliga" susitikimui su "Wolfsburg".

"Žinoma, Ousmane Dembele turi galimybę treniruotis individualiai, atskirai nuo komandos."

Pasak įvairių pranešimų, "Borussia" sutiktų prancūzą parduoti už maždaug 135 mln. eurų, tačiau į derybas dėl mažesnių sumų nei 100 mln. BvB net nesileis.

Straipsnio įvertinimas: 6 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Milstas
Milstas (palaiko Juventus FC, Meksika)
2 28 08-13 12:11
Absoliučiai teisingas vadovų elgesys, kas čia būtų, jei kažkokie beraščiai spirdalai šantažuotų rimtas dėdes
M-NUS
M-NUS (palaiko Real Madrid C.F.)
0 18 08-13 13:09
O kodėl jie turi priimt? Klubas turi visas teises neparduot žaidėjo, kol galioja jo kontraktas. Jūs stroikėse galit paimt ir neateit į darbą, jei kas nepatinka, Dembele šitie išsidirbinėjimai bus tikrai ne į gerą. Ir į Barcą nepersikels ir BVB nebebus laukiamas.
trololo
0 15 08-13 13:10
"Myliu_Futbola" komentaras:
aisku, kad suspendavo, kad negadinti rubines mikroklimato. normalus dalykas ir joks cia zingsnis link nepardavimo. is dalies sitoje situacijoje visi yra teisus. dembele nevaiksto i treniruotes, nes klubui leidzia uzdirbti is 15ml iki 100. borrusia neparduoda uz 100 nes zino, kad barca neturi kur dingti. barca tiesiog stengesi uzpildyti skiles. is visos situacijos greiciausiai nukentes tik pati borussia, nes jai situacija nepasikeis, negaus jie nei tu 135 ar kiek ten milijonu, uz kuriuos jau dabar galetu apsipirkineti ir pacio zaidejo netures, tik sporto salej. veliau jai nusileis parduoti uz 100, gali buti kiek velu tiek barcai, nes zaidejui reikes laiko adaptuotis prie komandos, tiek paciai borusijai, nes tures paskutinem valandom kazka nusipirkineti... arba isvis barca nusisuks i kazkur kitur ir borussia liks prie suskilusios geldos, nes pardavimas is kurio galejo neblogai uzdirbti, bus neivykes ir su paciu zaideju santikiai bus sugadinti
cia jei kas ir pralaimes, tai nebent dembele. Jis turi kontrakta su bvb iki 2021, tai gali kaip tik nori issikalinet, nepabegs taip lengvai. o dortmundas kuo pakeist ji turi, galu gale ir isigyt zaideja nesunkiai gali, yra ganetinai turtingas klubas
Rencius (palaiko BV Borussia Dortmund 09)
0 11 08-13 13:51
Super sprendimai priimami is BVB vaodvybes, bus isspausta maksimali pinigu suma, arba dembelei praeis karsti sudai ir toliau stampuos ivarcius bei assistus
BVB 09
2 12 08-13 16:02
Dembele nutare pazaisti "Django Unchained" ir taip nubausti savo kluba. Tik nepagalvojo, kad ir BVB gali ji pati nubausti. Tereikia tik pervesti ji i lengva treniruociu rezima fizines formos palaikymui ir po metu ne tik kad Barcelona jo nenores, jis bus per prastas ir Stade Rennes klubui. Argumentas "kam laikyti nelaiminga zaideja" atmetamas. Visu pirma, sita situacija idemiai stebi ne tik BVB, bet ir kitu klubu jauni talentai. Ir jei BVB dabar nusileis, tai kitais metais pamatysim visa buri ivairiu klubu talentu, sumaniusiu "pazaisti Balotelli". Jei Dembele uzsispirs ir bus supudytas, tai BVB bent 50 metu i prieki garantuos kad tokie ekscesai nebepasikartos. Dembele papildomai nubaustas ir sesiazenkle suma. Taigi nauda yra ir tiesiogine ir netiesiogine. Didelis klausimas kaip Dembele tapo nelaimingas. Pries kelias dienas iki ivykio, Dembele dave interviu, kur pasake kad jis laimingas Dortmunde ir jo nedomina ivairus gandai apie ji ir Barcelona, jis niekur neplanuoja keltis, Dortmunde jis atsidure ne atsitiktinai, jis zinojo kur keliasi. Uz keliu dienu niekam nepraneses jis staiga eme sleptis ir tapo nelaimingu. Kaip tai imanoma ??? Vokieciai atviru tekstu kaltina Barca, sugadinusia klubo ir zaidejo santykius. Rasoma apie "nukritusias kaukes" ir tikraji Barcelona veida. Jei tai tiesa, Barca bus irasyta i nedraugisku klubu sarasa ir tai reiskia, kad Dembele greiciau bus parduotas PSG ar Realui uz 101 mln, nei Barcai uz 150. Argumentas, kad BVB "praras 100 mln jei neparduos Dembele" atmetamas. Nes Dembele galima parduoti ne tik dabar uz 100 mln, bet ir po metu uz 200 mln, arba uz poros metu uz 300 mln. (jei ir toliau kainos taip kils). Niekas neparduoda sparciai kylanciu akciju. BVB yra pakankamai turtingas klubas, jo finansai yra pliuse. I netiketai atsilaisvinusia vieta pagrindineje komandos sudetyje mielai ir su dideliu noru ateis Pulisic, Gotze ir Mor, kuriems labai truksta zaidybines praktikos. Pralaimejes lieka tik vienas - Django.