"Borussia" sutriuškino "Gladbach", "Leipzig" ir toliau skina pergales (VIDEO)

Vokietijos čempionate sužaisti šeši 13-ojo turo mačai.

Ne itin sunkią pergalę namuose pasiekė Dortmundo "Borussia", greitai atsitiesęs po praleisto įvarčio bei 4-1 sutriuškinęs Monchengladbacho "Borussia". Pastarąją ekipą į priekį dar šeštąją minutę išvedė Raffaelis, tačiau jau netrukus rezultatas tapo lygus po tikslaus Pierre'o-Emericko Aubameyango smūgio.

15-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė gynėjas Lukaszas Piszczekas, o po pertraukos pergalę įtvirtino Ousmane Dembele bei jau minėtas Aubameyangas. Taip pat verta paminėti, jog šiame mače net tris rezultatyvius perdavimus atliko Marco Reusas.

Po tris taškus taip pat iškovojo dėl vietos UEFA Čempionų lygoje kovojantys Berlyno "Hertha" bei "Hoffenheim" klubai. Sostinės futbolininkai svečiuose po atkaklios ir permainingos kovos privertė pasiduoti "Wolfsburg". Čia pačioje mačo pabaigoje pergalę išplėšė 11 metrų baudinį realizavęs Salomonas Kalou.

Tuo tarpu "Hoffenheim" rezultatu 4-0 savoje aikštėje sutriuškino "Koln". Čia dubliu pasižymėjo Sandro Wagneris, o dar po įvartį pridėjo Jeremy Toljanas bei Markas Uthas.

Paskutinėse vakaro rungtynėse dabartinis šalies pirmenybių lyderis "Leipzig" namuose nukovė Gelzenkircheno "Schalke". Šeimininkai pelnė greitą įvartį, tačiau "Schalke" gynėjas Seadas Kolasinacas 31-ąją minutę išlygino rezultatą. Antrojo kėlinio pradžioje pergalingą įvartį "Leipzig" ekipai pelnė ne kas kitas, o į savus vartus pasižymėjęs S. Kolasinacas.

"Bayer" 1 - 1 "Freiburg"
[0-1] 30' Janik Haberer
[1-1] 60' Hakan Calhanoglu
88' Javier Hernandez ("Bayer") nerealizavo 11 metrų baudinio

[2-2] 70' Alexander Esswein
87' Paul Seguin ("Wolfsburg") pašalintas iš aikštės
[2-3] 90' Salomon Kalou (iš 11 metrų baudinio)

"RB Leipzig" 2 - 1 "Schalke"
[1-0] 2' Timo Werner
[1-1] 31' Sead Kolasinac
[2-1] 47' Sead Kolasinac (į savus vartus)

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9942415" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>