"Borussia" Vokietijoje iškovojo trečią pergalę iš eilės (VIDEO)

Sekmadienį Vokietijoje sužaistos paskutinės dvejos 3-ojo "Bundesliga" pirmenybių turo rungtynės.

Dortmundo "Borussia" savo pilnutėliame stadione susigrūmė prieš Berlyno "Hertha" futbolininkus. "Geltonai juodi" dominavo ir iškovojo pergalę rezultatu 3-1.

Pirmasis šeimininkus į priekį 27-ąją minutę išvedė Matsas Hummelsas, o antrojo kėlinio pradžioje pranašumą padidino Pierre'as-Emerickas Aubameyangas.

78-ąją minutę viltis iškovoti bent tašką šiame susitikime Berlyno miesto ekipai atgaivino Salomono Kalou įvartis, tačiau per likusį laiką šeimininkai dar kartą nubaudė svečius ir šventė trečią pergalę iš eilės.

Kitose rungtynėse Brėmeno "Werder" futbolininkai pateisino šeimininkų vardą. "Weserstadion" stadiono savininkai rezultatu 2-1 nugalėjo Monchengladbacho "Borussia".

"Borussia" 3 - 1 "Hertha"

27' [1 - 0] M.Hummels

51' [2 - 0] P-E.Aubameyang

78' [2 - 1] S.Kalou

90' [3 - 1] A.Ramos

"Werder" 2 - 1 "Gladbach"

39' [1 - 0] A.Johannson (11m. baudinys)

45' [1 - 1] L.Stindl

53' [2 - 1] J.Vestergaard

88' F.Kroos ("Werder") nerealizavo 11m. baudinio

87' G.Xhaka ("Gladbach") pašalintas iš aikštės