Geriausias pasaulio čempionato TV komentatorius?
  • M.Vojevodinas
  • R.Vyšniauskas
  • T.Meškonis
  • N.Kesminas
  • P.Jakelis
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Britų spauda: J. Mourinho pasirašys ilgalaikę sutartį su "Man United"


2017-10-12 09:45:14 Premier League Manchester United FC

Anglijos dienraštis "The Sun" praneša, kad Jose Mourinho greitai su "Manchester United" klubu turėtų pasirašyti naują penkerių metų sutartį.

Praėjusį sezoną portugalo vadovaujami "raudonieji velniai" finišavo tik šeštojoje šalies čempionato vietoje, tačiau triumfavo UEFA Europos lygoje bei gerai pasirengė šiems metams.

Keletą tikrai pajėgių naujokų įsigijusi Mančesterio komanda šiuo metu demonstruoja įspūdingą sportinę formą bei yra surinkusi tiek pat taškų, kiek "Premier" lygos lyderis "Manchester City".

Mourinho darbu patenkinti klubo vadovai yra pasirengę jam per penkerius metus sumokėti 65 mln. svarų sterlingų. Į kontraktą, kaip rašoma, taip pat bus įtrauktos papildomos premijos už aukštas vietas nacionalinėse pirmenybėse ir iškovotus titulus.

Straipsnio įvertinimas: 8 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
das
5 28 10-12 10:15
"l3" komentaras:
pratesiamas autobusas
kada paskutini karta varzybas ziurejai ? Per 7 rungtynes EPL 21 ivartis, kad ir pries kokio pajegumo komandas bezaistum skaitau tikrai ne autobusinis rezultatas. Ir preita sezona autobusiniu pavadint negaleciau. Progu neisnaudojimas buvo pagrindine priezastis, kad sezono gale tik 54 ivarciai imusti buvo
X
1 9 10-12 10:28
Tos sutartys nelabai ka reiskia, jei nera rezultatu, spiria laukan treneri su visais kontraktais
hm
3 5 10-12 11:27
esu mu fanas bet labai atsargiai ziuriu i ju forma ir pergales kadangi nei vieno normalaus varzovo kaip ir neturejo, kai laimes pries pora top klubu ar cl,ne group stage zinoma, tada bus galima isvadas pasidaryt.
..
6 6 10-12 12:04
Dar iki kaledu bus atleistas vertejas, kaip vaidoshius pasakytu, tik neaisku kuriu
Goblinas
4 4 10-12 11:46
The Sun: Siandien Vangalas grizta i MU,o Abramovicius suzavetas Mourinho darbu MU perperka jo kontrakta tuo tarpu Conte atleidziamas del prastu rezultatu jo kandidatura susidomejo Liverpool kadangi Klopp pasiraso iki gyvos galvos sutarti su Bavarija,o jaunasis nagelsmanas parduoda nupirkta nama Berlyne ir ruosiasi baigt trenerio karjera nors jam vos 30 metu.