"Bundesliga": "Bayern" iškovojo pergalę, "Borussia" prarado taškus (VIDEO)

Šeštadienį vakare Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos septynerios rungtynės.

Šalies čempionai Miuncheno "Bayern" futbolininkai savo aikštėje neturėjo vargo su "Hoffenheim" vienuolike. Ją Josepo Guardiolos auklėtiniai nugalėjo rezultatu 4-0.

23-ąją minutę pirmasis taikliu smūgiu iš toli bavarus į priekį išvedė Mario Gotze, o pirmojo kėlinio pabaigoje antrąjį įvartį pelnė Robertas Lewandowskis. Antrajame kėlinyje taip pat po vieną įvartį pelnė Arjenas Robbenas bei Sebastianas Rode.

Iš nesėkmių liūno bandanti išsikapstyti Dortmundo "Borussia" išvykoje išleido pergalę iš savo rankų. Po Pierre'o-Emericko Aubemayango ir Marco Reuso įvarčių "geltonai juodi" pirmavo,  tačiau varžovai atsakė dar dvejais ir galutinis rezultatas liko 2-2.

Po pergalės "Bayern" klubas nutolo nuo artimiausių persekiotojų, o "Borussia" pakilo 14-ąją vietą.

"Bayern" 4 - 0 "Hoffenheim"

"Paderborn" 2 - 2 "Borussia"

"Gladbach" 1 - 3 "Eintracht"

"Hannover" 1 - 3 "Bayer"

"Mainz" 2 - 2 "Freiburg"

"Schalke" 3 - 2 "Wolfsburg"

"Koln" 1 - 2 "Hertha"