"Bundesliga": "Bayern" laimėjo Kelne, "Hoffenheim" patyrė skaudžią nesėkmę (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse šeštadienį buvo sužaistos visos devynios priešpaskutinio turo rungtynės.

Šalies čempionai išvykoje susitiko su absoliučiais lygos autsaideriais "Koln". Miuncheno "Bayern" pirmi praleido įvartį, tačiau antrajame kėlinyje varžovai nebeatsilaikė.

30-ąją minutę kamuolys į bavarų vartus krito nuo Niklo Sules. Rezultatą svečiai iš Miuncheno išlygino 59-ąją minutę, pasižymėjus Jamesui Rodriguezui. Jau vos po dviejų minučių Robertas Lewandowskis išvedė svečius į priekį, o galutinį tašką 78-ąją minutę padėjo Corentinas Tolisso.

Kitose rungtynėse pralaimėjimą rezultatu 0-2 išvykoje patyrė "Hoffenheim" ekipa, kuri pergalės atveju būtų užsitikrinusi kelialapį į UEFA Čempionų lygos turnyrą.

"Hoffenheim" vis dar lieka ketvirtoje pozicijoje, tačiau paskutiniame ture dar gali nukristi iki septintos pozicijos. Dėl Čempionų lygos vis dar kovos "Bayer", "Leipzig" ir "Eintracht".

Dar kitos rungtynėse baigėsi "Schalke", "Gladbach", "Mainz", "Eintracht", "Hannover" ir "Leipzig" klubų pergalėmis. "Bayer" ir "Werder" pasidalino po tašką.

"Koln" 1 - 3 "Bayern"

"Borussia" 1 - 2 "Mainz"

"Augbsurg" 1 - 2 "Schalke"

"Gladbach" 3 - 1 "Freiburg"

"Eintracht" 3 - 0 "Hamburger"

"Hannover" 3 - 1 "Hertha"

"Leipzig" 4 - 1 "Wolfsburg"

"Stuttgart" 2 - 0 "Hoffenheim"