"Bundesliga": "Bayern" nepaliko jokių vilčių "Koln" vienuolikei (VIDEO)

Miuncheno „Bayern“ futbolininkai tęsia įvarčių fiestą. Vokietijos „Bundesliga“ čempionato 23-ojo turo rungtynėse čempionai 4:1 sutriuškino vidutiniokę „Koln“ komandą. „Bayern“ yra iškovojusi keturias pergales iš eilės ir per šiuos mačus įmušė 20 įvarčių, o praleido vos vieną.

„Bayern“ į priekį išsiveržė dar 3 minutę, kai iš A.Robbeno rezultatyvų perdavimą gavo B.Schweinsteigeris. Pastarasis 10 minutę perdavė kamuolį F.Ribery, kuris nuginklavo varžovų vartininką.

Pirmąją pirmojo kėlinio pridėto laiko minutę A.Ujahas skirtumą švelnino, bet antrajame kėlinyje „Bayern“ pridėjo dar du įvarčiu.

67 minutę įmušė A.Robbenas, gavęs perdavimą iš F.Ribery, o 75 minutę pasižymėjo R.Lewandowskis. Jam rezultatyvų perdavimą atliko A.Robbenas.