"Bundesliga" grįžo su trenksmu - "Bayern" išvykoje patyrė sutriuškinimą (VIDEO)

Vėlyvą penktadienio vakarą Vokietijoje buvo sužaistos pirmosios "Bundesliga" pirmenybių 18-ojo turo rungtynės, kurios buvo žaidžiamos po žiemos pertraukos.

Antroje vietoje žygiuojantis "Wolfsburg" susigrūmė su čempionais Miuncheno "Bayern" futbolininkais. "Vilkai" savo žiūrovų akivaizdoje kiek netikėtai bavarus sutriuškino rezultatu 4-1.

"Bayern" pirmąjį įvartį praleido jau 4-ąją minutę, kai pasižymėjo Basas Dostas. Tas pats futbolininkas pirmojo kėlinio pabaigoje nuostabiu šūviu sugebėjo dar kartą nuginkluoti Manuelį Neuerį.

Antrajame kėlinyje ir toliau tęsėsi "vilkų" dominavimas. 53-ąją minutę Kevinas De Bruyne'as pelnė trečiąjį komandos įvartį, kuris reiškė bavarų triuškinimą.

Vis dėlto, "Bayern" ekipai pavyko sušvelninti atsilikimą, kai 55-ąją minutę įvartį pelnė Juanas Bernatas. Deja, tačiau Vokietijos čempionai artėjant kėliniui į pabaigą dar kartą buvo nubausti, kai puikiu reidu pasižymėjo K.De Bruyne'as.

Po pergalės "Wolfsburg" nuo pirmojo vietoje esančio "Bayern" sumažino atsilikimą iki 8 taškų.

"Wolfsburg" 4 - 1 "Bayern"

4' [1 - 0] B.Dost

45' [2 - 0] B.Dost

53' [3 - 0] K.De Bruyne

55' [3 - 1] J.Bernat

73' [4 - 1] K.De Bruyne

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7475619" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>