"Bundesliga": "Hertha" neatsilieka nuo "Bayern", "Schalke" vis dar be taškų (VIDEO)

Sekmadienį vakare Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse finišavo 3-asis turas.

Pirmoje dvikovoje susigrūmė "Augsburg" ir "Mainz" ekipos. Išvykoje rungtyniavę "Mainz" futbolininkai rezultatu 3-1 nugalėjo varžovus ir šventė pirmąją pergalę šiame sezone.

Kitose rungtynėse puikią sportinę formą demonstruojantys Berlyno "Herha" futbolininkai namuose priėmė Gelzenkircheno "Schalke". Sostinės ekipa rezultatu 2-0 pranoko varžovus.

64-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Mitchellis Weiseris, o pergalę užtvirtino Valentinas Stockeris, pasižymėjęs 74-ąją minutę.

"Hertha" ekipai tai buvo trečioji pergalę ir kartu su Miuncheno "Bayern" jie yra lygos lyderiai. Tuo tarpu "Schalke" ekipa patyrė trečiąjį pralaimėjimą ir lieka be taškų.

"Hertha" 2 - 0 "Schalke"
64' [1 - 0] M. Weiser
74' [2 - 0] V. Stocker

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9746702" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Augsburg" 1 - 3 "Mainz"
7' [0 - 1] J. Cordoba
73' [1 - 1] K. Stafylidis
75' [1 - 2] Y. Malli
81' [1 - 3] Y. Muto
90+3' J. Rodriguez ("Mainz") pašalintas iš aikštės