"Bundesliga": "Hoffenheim" skėlė antausį "Bayern" ekipai (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos šešerios 3-ojo turo rungtynės.

Be netikėtumų turas nepraėjo - Miuncheno "Bayern" patyrė pirmąjį pralaimėjimą šiame sezone. Carlo Ancelotti auklėtiniai rezultatu 0-2 nusileido "Hoffenheim" futbolininkams.

Šeimininkus į pergalę vedė ekipos puolėjas Markas Uthas. Vokietis "Hoffenheim" į priekį išvedė 27-ąją minutę, o pergalę užtikrino antrojo kėlinio pradžioje.

"Bayern" po pralaimėjimo nukrito į penktąją poziciją, tačiau nuo pirmos pozicijoje, kurioje dabar yra "Borussia", skiria vos vienas taškas.

Kitose rungtynėse taip pat pergale nesidžiaugė Dortmundo "Borussia" - sužaidė nulinėmis lygiosiomis su "Freiburg".

Likusios dvikovos baigėsi "Mainz", "Eintracht", "Augsburg" pergalėmis ir "Wolfsburg" - "Hannover" lygiosiomis.

"Hoffenheim" 2 - 0 "Bayern"

"Freiburg" 0 - 0 "Borussia"

"Mainz" 3 - 1 "Bayer"

"Gladbach" 0 - 1 "Eintracht"

"Augsburg" 3 - 0 "Koln"

"Wolfsburg" 1 - 1 "Hannover"