"Bundesliga": M.Stankevičiaus atstovaujamas "Hannover" klubas - lyderio pozicijoje

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse buvo sužaistos paskutinės dvejos 3-ojo turo rungtynės.

"Hannover" savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 2-0 nugalėjo "Hamburger" vienuolikę. Pirmasis šeimininkus į priekį išvedė Leonas Andreasenas, pasižymėjęs 13-ąją minutę.

Galutinis taškas šiame susitikime padėtas buvo dar 24-ąją minutę, kuomet pergalę užtikrino Arturo Sobiecho įvartis. Verta paminėti, kad rungyntėms buvo registruotas lietuvis Marius Stankevičius, tačiau "Hannover" treneris gynėjo nusprendė neleisti į aikštę.

Kitose rungtynėse Frankfurto "Eintracht" namuose patyrė pralaimėjimą prieš "Augsburg" vienuolikę, kurios gretose pergalingą įvartį įmušė Raulis Bobadilla.

Po sužaistų trijų turų "Bundesliga" pirmenybėse yra trys lyderiai - 7 taškus surinkę Lėverkuzeno "Bayer", Miuncheno "Bayern" ir "Hannover" klubai.

"Hannover" 2 - 0 "Hamburger"

13' [1 - 0] L.Andreasen

24' [2 - 0] A.Sobiech

"Eintracht" 0 - 1 "Augsburg"

49' [0 - 1] R.Bobadilla