C. Erikseno dublis atvedė "Tottenham" į pergalę "Premier" lygoje (VIDEO)

Šeštadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje sužaistos šešerios 33-ojo turo rungtynės.

"Stoke" namuose priėmė Londono "Tottenham". Mauricio Pochettino auklėtiniai tik po atkaklios kovos rezultatu 2-1 palaužė "puodžius".

Įvarčiai krito antrajame kėlinyje - pirmasis pasižymėjo Christianas Eriksenas. Tačiau "Stoke" netrukus - 57 minutę - sugebėjo išlyginti rezultatą, kai tiksliai smūgiavo Mame Dioufas.

Vis dėlto "Stoke" lygiu rezultatu taip pat ilgai nepasidžiaugė - 63-ąją minutę Christianas Eriksenas klastingu baudos smūgiu išplėšė pergalę rezultatu 2-1.

Po jos "Tottenham" pavijo trečioje vietoje esantį "Liverpool". "Spurs" turės galimybę išstumti "raudonuosius" iš šios pozicijos, nes vis dar yra sužaidę rungtynėmis mažiau.

Likę susitikimai baigėsi "Newcastle", "Burnley" pergalėmis ir dar trejomis lygiosiomis.

"Stoke" 1 - 2 "Tottenham"
52' [0 - 1] C. Eriksen
57' [1 - 1] M. Diouf
63' [1 - 2] C. Eriksen

"Bournemouth" 2 - 2 "Crystal Palace"
47' [0 - 1] L. Milivojevič
65' [1 - 1] L. Mousset
75' [1 - 2] W. Zaha
89' [2 - 2] J. King

"Brighton" 1 - 1 "Huddersfield"
29' [1 - 0] J. Lossl (į savus vartus)
33' [1 - 1] S. Mounie
74' D. Propper ("Brighton") pašalintas iš aikštės

"Leicester" 1 - 2 "Newcastle"
18' [0 - 1] A. Shelvey
75' [0 - 2] A. Perez
84' [1 - 2] J. Vardy

"Watford" 1 - 2 "Burnley"
61' [1 - 0] R. Pereyra
70' [1 - 1] S. Vokes
73' [1 - 2] J. Cork

"West Brom" 1 - 1 "Swansea"
54' [1 - 0] J. Rodriguez
75' [1 - 1] T. Abraham