C. Ranieri komanda krito prieš "Marseille", "Saint-Etienne" iškovojo antrąją pergalę (VIDEO)

Šį vakarą sužaisti dar penki antrojo Prancūzijos čempionato turo susitikimai.

Claudio Ranieri vadovaujamas "Nantes" namie po praėjusios savaitės pralaimėjimo siekė atsitiesti prieš "Marseille" futbolininkus.

Tiesa, šis varžovas nėra lengvas, o rungtynės Nanto ekipai apskritai klostėsi sunkiai - buvęs "Leicester City" strategas visus tris savo keitimus turėjo atlikti dar pirmajame kėlinyje.

Nepaisant to, Ranieri auklėtiniai laikėsi beveik iki pat rungtynių pabaigos. Visgi, galiausiai lemtingu tapo Floriano Thauvino perdavimas iš krašto, po kurio įvartį įmušti pavyko Lucasui Ocamposui. Argentinietis "Marseille" atvedė iki antrosios pergalės.

Kitame stadione "Saint-Etienne" pasiekė savo antrąjį laimėjimą išvykoje įveikdamas "Caen" vienuolikę. Čia lemiamą įvartį antrojo kėlinio viduryje po Jonathano Bamba perdavimo įmušė Romainas Hamouma.

Tuo tarpu "Bordeaux" nugalėjo "Metz" komandą. Jocelyno Gourvenneco auklėtiniams tris taškus atnešė puikus tolimas Valentino Vados smūgis bei dar vienas Younousse Sankhare įvartis.

"Nantes" 0 - 1 "Marseille"
[0-1] 87' Lucas Ocampos

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10515733" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Toulouse" 1 - 0 "Montpellier"
[1-0] 43' Jimmy Durmaz (iš 11 metrų baudinio)

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>