C. Ronaldo dublis garantavo "Real" pergalę prieš "Getafe" (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos penkerios 27-ojo turo rungtynės.

Šalies čempionai Madrido "Real" futbolininkai namuose priėmė savo kaimynus - "Getafe" futbolininkus. Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai užtikrintai susitvarkė su varžovais - nugalėjo rezultatu 3-1.

24-ąją minutę pirmasis šeimininkus į priekį išvedė Garethas Bale'as, o pranašumą pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje padidino Cristiano Ronaldo.

Antrajame kėlinyje "Getafe" liko žaisti dešimtyje, tačiau 65-ąją minutę sugebėjo sušvelninti atsilikimą - F. Portillo pasižymėjo nuo 11 metrų žymos, nors ir baudinys buvo itin abejotinas.

Vis dėlto "Real" nė kiek nesutriko ir dviejų įvarčių pranašumą 78-ąją minutę sugrąžino puikų įvartį galva pasiekęs C. Ronaldo. Iškart po įvarčio portugalas buvo pakeistas, kad atgautų jėgas mačui su PSG.

"Real" su 54 taškais lieka trečioje pozicijoje ir nuo artimiausių oponentų turi 7 taškų atsilikimą.

"Sevilla" namuose priėmė Bilbao "Athletic". Pirmajame kėlinyje per penkias minutes kritę du įvarčiai nulėmė andalūzų pergalę rezultatu 2-0.

Į pergalę šeimininkus vedė Luisas Murielo bei Franco Vazquezas. "Sevilla" užima penktąją poziciją ir nuo "Valencia" atsilieka 5 taškais.

Dar kitoje akistatoje nesėkmę namuose patyrė "Villarreal", kuri nusileido įsivažiuojančiai "Girona" ekipai.

Likusios rungtynės baigėsi "Leganes" pergale prieš "Malaga" bei "Deportivo" - "Eibar" lygiosiomis.

"Sevilla" 2 - 0 "Bilbao" (VIDEO)
27' [1 - 0] L. Muriel
32' [2 - 0] F. Vazquez

"Villarreal" 0 - 2 "Girona" (VIDEO)
16' [0 - 1] C. Stuani
80' [0 - 2] A. Lozano

"Deportivo" 1 - 1 "Eibar"
11' [0 - 1] T. Inui
33' [1 - 1] M. Dmitrovič (į savus vartus)
39' M. Koval ("Deportivo") pašalintas iš aikštės

"Leganes" 2 - 0 "Malaga"
55' [1 - 0] J. Eraso
62' [2 - 0] N. Amrabat

"Real Madrid" 3 - 1 "Getafe"
24' [1 - 0] G. Bale
45' [2 - 0] C. Ronaldo
65' [2 - 1] F. Portillo (11 m. baudinys)
78' [3 - 1] C. Ronaldo
47' L. Remy ("Getafe") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/nwKlhHkbIVk" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>