C. Ronaldo dublis nulėmė "Real" pergalę prieš BVB, "Liverpool" ir vėl sužaidė lygiosiomis (VIDEO)

Antradienį vakare UEFA Čempionų lygoje sužaistos aštuonerios E-G grupių antrojo turo rungtynės.

Intriguojanti akistata įvyko "Signal Iduna Park" stadione, kur vietos Dortmundo "Borussia" priėmė Madrido "Real". "Geltonai juodi" atsidūrė sudėtingoje situacijoje - patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės, o Cristiano Ronaldo savo jubiliejines rungtynes pasižymėjo dubliu.

Rungtynes kur kas aktyviau pradėjo "Real" futbolininkai, kurie netruko įsiveržti - po puikaus Dani Carvajalio perdavimo nuostabų įvartį vienu lietimu pasiekė Garethas Bale'as.

Vėliau po praleisto įvarčio "Borussia" aktyvino savo pajėgas puolime ir daugiau laiko praleido su kamuoliu.

Vis dėlto pirmajame kėlinyje įvarčių daugiau nekrito, todėl kova persikėlė į kitas 45 minutes.

Jos taip pat nesėkmingai prasidėjo BVB ekipai - 50-ąją minutę savo jubiliejinėse 150-ose Čempionų lygos rungtynėse pasižymėjo Cristiano Ronaldo.

Tačiau "Borussia" netrukus rado kuo atsakyti - po aštraus Gonzalo Castro perdavimo nuo varžovų gynėjų atitrūkęs Pierre'as-Emerickas Aubameyangas sušvelnino atsilikimą.

Per likusį laiką "Borussia" bandė pakovoti ben dėl lygiųjų, tačiau 79-ąją minutę Cristiano Ronaldo padėjo galutinį tašką šioje akistatoje, o "Real" šventė savo pirmąją pergalę Dortmunde per visą šių komandų tarpusavių rungtynių istoriją.

Kitos E grupės rungtynės baigėsi Londono "Tottenham" pergale prieš Nikosijos APOEL. Harry Kane'as buvo didžiausia rungtynių žvaigždė - pelnė visus tris įvarčius.

Kitos dvikovos baigėsi "Manchester City", "Besiktas", "Napoli", "Sevilla" ir "Porto" klubų pergalėmis.

Antrą kartą iš eilės lygiosiomis sužaidė "Liverpool" ekipa, išvykoje nesugebėjusi įveikti Maskvos "Spartak".

"Borussia" 1 - 3 "Real Madrid"
18' [0 - 1] G. Bale
50' [0 - 2] C. Ronaldo
54' [1 - 2] P. Aubameyang
79' [1 - 3] C. Ronaldo

APOEL 0 - 3 "Tottenham"
39' [0 - 1] H. Kane
62' [0 - 2] H. Kane
67' [0 - 3] H. Kane

"Monaco" 0 - 3 "Porto"
31' [0 - 1] V. Aboubakar
69' [0 - 2] V. Aboubakar
89' [0 - 3] M. Layun

"Man City" 2 - 0 "Shakhtar"
48' [1 - 0] K. De Bruyne
90' [2 - 0] R. Sterling
72' S. Aguero ("Man City") nerealizavo 11 m. baudinio

"Napoli" 3 - 1 "Feyenoord"
7' [1 - 0] L. Insigne
49' [2 - 0] D. Mertens
70' [3 - 0] J. Callejon
90+3' [3 - 1] S. Amrabat
68' J. Toornstra ("Feyenoord") nerealizavo 11 m. baudinio

"Besiktas" 2 - 0 "Leipzig"
11' [1 - 0] R. Babel
43' [2 - 0] A. Talisca

"Sevilla" 3 - 0 "Maribor"
27' [1 - 0] W. Ben Yedder
38' [2 - 0] W. Ben Yedder
83' [3 - 0] W. Ben Yedder (11 m. baudinys)

"Spartak" 1 - 1 "Liverpool"
23' [1 - 0] Fernando
31' [1 - 1] P. Coutinho