C. Ronaldo pasižymėjo pirmuoju hat-tricku, o "Real" sutriuškino baskus (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos ketverios 23-ojo turo rungtynės.

Madrido "Atletico" išvykoje susigrūmė su lygos autsaideriais "Malaga". "Rojiblancos" turėjo sunkumų, tačiau itin greito įvarčio dėka pasiekė pergalę.

Pergalingas šių rungtynių įvartis krito pačioje susitikimo pradžioje - nepraėjus nei minutei Antoine'as Griezmannas baudos aikštelėje liko vienas ir puikiu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

"Atletico" įsirašė trečiąją pergalę iš eilės ir nuo "Barcelona" bent laikinam sumažino atsilikimą iki 6 taškų.

Kitose rungtynėse "Villarreal" namuose nusileido "Alaves" ekipai, o "Eibar" dramatiškai palaužė "Leganes".

Paskutinėse vakaro rungtynėse Madrido "Real" savo sirgalius nudžiugino įvarčių fiesta prieš San Sebastiano "Real Sociedad". "Baltieji" varžovus nugalėjo rezultatu 5-2, o Cristiano Ronaldo įsirašė hat-tricką.

Rungtynės formaliai buvo baigtos jau po pirmojo kėlinio - du Cristiano Ronaldo ir Lucaso Vazquezo bei Toni Krooso įvarčiai šeimininkams sukrovė keturių įvarčių pranašumą.

Antrajame kėlinyje "Real" ryškiai atsipalaidavo gynyboje ir leido baskams pasiekti net du įvarčius. Vis dėlto be savo hat-tricko rungtynių nepaliko portugalas - C. Ronaldo 80-ąją minutę pasiekė trečią įvartį ir pirmą kartą šiame "La Liga" sezone peržengė šią įvarčių ribą.

"Real" pakilo į trečiąją poziciją, kurioje jau ilgą laiką buvo "Valencia".

"Malaga" 0 - 1 "Atletico" (VIDEO)
1' [0 - 1] A. Griezmann

"Villarreal" 1 - 2 "Alaves" (VIDEO)
40' [0 - 1] R. Ely
71' [0 - 2] Ibai
77' [1 - 2] C. Bacca

"Leganes" 0 - 1 "Eibar"
90+4' [0 - 1] I. Ramis
84' D. Siovas ("Leganes") pašalintas iš aikštės

"Real Madrid" 5 - 2 "Real Sociedad"
1' [1 - 0] L. Vazquez
27' [2 - 0] C. Ronaldo
34' [3 - 0] T. Kroos
37' [4 - 0] C. Ronaldo
74' [4 - 1] B. Jon
80' [5 - 1] C. Ronaldo
83' [5 - 2] Illarra

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/StVc9S6NYV8" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>