C. Ronaldo patyrė traumą, Z. Zidane‘as dėl ČL finalo nesijaudina

Galingasis Ispanijos derbis tarp Madrido „Real“ ir „Barcelona“ pasibaigė niūriomis nuotaikomis „karališkajam klubui“. Nors rungtynės pasibaigė lygiosiomis 2:2, „Real“ žvaigždė Cristiano Ronaldo patyrė traumą.

Pirmojo „Real“ įvarčio autorius susižeidė čiurną ir po pirmojo kėlinio buvo pakeistas Marco Asensio.

C. Ronaldo susižeidė būtent įmušęs įvartį 15-ąją rungtynių minutę. Jo smūgį bandė blokuoti Gerardas Pique ir jie abu nukrito į vartus. Portugalas įmušė, tačiau į savo aikštės pusę grįžo šlubuodamas.

Iškart buvo pradėta spėlioti, ar C. Ronaldo galės žaisti gegužės 26-ąją dieną Čempionų lygos finale su „Liverpool“ ekipa. Nors išsamesni tyrimai dar nėra atlikti, Zinadine‘as Zidane‘as neabejoja, kad portugalo trauma nėra rimta.

„Viską apžiūrėsime ir pažiūrėsime, kokio stiprumo tai yra sužeidimas. Šiuo metu situacija nėra gera, bet tai bus tik smulki trauma. Jis taip pat nemano, kad tai bus rimta trauma. Nereikia jaudintis dėl Čempionų lygos finalo“, - po susitikimo kalbėjo „Real“ strategas.