Čempionų lyga: B grupėje lieka intriga, į kitą etapą žengė "Juventus" ir PSG (VIDEO)

UEFA Čempionų lygoje trečiadienį sužaistos aštuonerios A-D grupių 5-ojo turo rungtynės.

A grupėje Donecko "Shakhtar" namuose susigrūmė su pastaruoju metu tragiškai rungtyniaujančia Madrido "Real" ekipa. Rafaelio Benitezo auklėtiniai pirmavo rezultatu 0-4, tačiau rungtynių pabaigoje praleido tris įvarčius ir vos neaptyrė gėdos.

Po dviejų Cristiano Ronaldo ir Dani Carvajalio su Luka Modričiaus įvarčių "Real" 70-ąją minutę galėjo džiaugtis rezultatu 0-4, tačiau ukrainiečiai rungtynių pabaigoje privertė sunerimti "baltuosius", kai per 11 minučių pelnė tris įvarčius. Vis dėlto ketvirtojo tikslaus smūgio šeimininkai nepasiekė, o "Real" po pergalės užsitikrino pirmąją vietą.

Tuo tarpu Paryžiaus "Saint-Germain" išvykoje nepasigailėjo "Malmo" ir sutriuškino rezultatu 0-5. Laurento Blanco auklėtiniai užsitikrino vietą kitame etape.

B grupėje situacija kiek sudėtingesnė. "Wolfsburg", rezultatu 0-2 nukovęs Maskvos "CSKA" pakilo į pirmąją vietą, tačiau dėl kelialapio į kitą etapą dar nėra tikras.

"Manchester United" savo žiūrovų akivaizdoje nepalaužė Eidhoveno PSV ir su 8 taškais lieka antroje vietoje. Paskutiniajame ture turėtų virti nuožmi kova dėl kelialapių į aštuntfinalį, nes šansų užimti net pirmąją vietą vis dar turi trečioje pozicijoje esanti PSV komanda.

C grupėje jau paaiškėjo dvi komandos, savo žygį tęsiančios aštuntfinalyje. Lisabonos "Benfica" sužaidė lygiosios su "Astana", o "Atletico" be didesnio vargo  įveikė Stambulo "Galatasaray". Paskutiniajame ture tarpusavyje susigrums būtent "Atletico" ir "Benfica" klubai, kurie turi po 10 taškų.

D grupėje Turino "Juventus" po Mario Mandžukičiaus įvarčio šventė pergalę prieš "Man City" ir užsitikrino vietą aštuntfinalyje. "Miestiečiai" kelialapį į kitą etapą jau turėjo užsitikrinę, tačiau 6-ajame ture spręsis pirmosios vietos nugalėtojas.

TURYNYRINĖ LENTELĖ:

A grupė

"Malmo" 0 - 5 PSG

3' [0 - 1] A. Rabiot

14' [0 - 2] A. Di Maria

50' [0 - 3] Z. Ibrahimovič

68' [0 - 4] A. Di Maria

82' [0 - 5] Lucas

"Shakhtar" 3 - 4 "Real Madrid"

18' [0 - 1] C. Ronaldo

50' [0 - 2] L. Modrič

52' [0 - 3] D. Carvajal

70' [0 - 4] C. Ronaldo

77' [1 - 4] A. Teixeira (11m. baudinys)

83' [2 - 4] Dentinho

88' [3 - 4] A. Teixeira

B grupė

CSKA 0 - 2 "Wolfsburg"

67' [0 - 1] I. Akinfejev (į savus vartus)

77' [0 - 2] A. Schurrle

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8121916" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Man Utd" 0 - 0 PSV

C grupė

"Atletico" 2 - 0 "Galatasaray"

13' [1 - 0] A. Griezmann

65' [2 - 0] A. Griezmann

"Astana" 2 - 2 "Benfica"

19' [1 - 0] P. Twumasi

31' [2 - 0] M. Aničič

40' [2 - 1] R. Jimenez

72' [2 - 2] R. Jimenez

D grupė

"Borussia Gladbach" 4 - 2 "Sevilla"

29' [1 - 0] L. Stindl

68' [2 - 0] F. Johnson

78' [3 - 0] F. Johnson

82' [3 - 1] Vitolo

83' [4 - 1] L. Stindl

90' [4 - 2] E. Banega (11m. baudinys)

"Juventus" 1 - 0 "Man City"

18' [1 - 0] M. Mandžukič