Čempionų lyga: "Barcelona" neturėjo vargo prieš PSG, "Porto" pribloškė "Bayern" (VIDEO, FOTO)

Trečiadienį vakare UEFA Čempionų lygoje sužaistos dar dvejos pirmosios ketvirtfinalio rungtynės.

Daugiausiai dėmesio sulaukė dvikova Paryžiuje, kur savo žiūrovų palaikoma PSG ekipa susigrūmė su "Barcelona" futbolininkais. Svečiai iš Katalonijos sunkumų neturėjo ir jau pirmajame mače šventė pergalę rezultatu 1-3.

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų žvalgyba, tačiau iki pirmojo įvarčio nereikėjo laukti net 20 minučių. 18-ąją minutę puikų perdavimą iš Lionelio Messi sulaukęs Neymaras tiksliu smūgiu nuginklavo Salvatore Sirigu.

Po praleisto įvarčio PSG ištiko dar viena bėda - dėl traumos rungtynių tęsti nebegalėjo komandos kapitonas Thiago Silva. Jį aikštėje pakeitė vis dar traumos padarinius jautęs Davidas Luizas.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką įvarčiu nebuvo pelnyta. Kitos 45 minutė taip pat klostėsi nesėkmingai šeimininkams, kurie 67-ąją minutę dar kartą buvo priversti traukti kamuolį iš savo vartų. Dešiniajame krašte savo techninius sugebėjimus pademonstravęs ir D.Luizą kartu su Maxwellu "išmaudęs" Luisas Suarezas nuginklavo S.Sirigu.

Ilgai laukti dar vieno svečių įvarčio neprireikė - 79-ąją minutė tas pats L.Suarezas "prakišo" kamuolį pro D.Luizą kojas ir galingu smūgiu į viršutinį vartų kampą pelnė trečiąjį komandos įvartį.

Vis dėlto, vos po dviejų minučių PSG komandai pavyko sušvelninti rezultatą, kai Jeremy Mathieu siekdamas blokuoti Gregory van der Wielio smūgį kamuolį nukreipė į savo vartų tinklą. Didelių vilčių Laurento Blanco treniruojamai ekipai šis įvartis neteikia, nes PSG klubui norint patekti į pusfinalį atsakomajame mače turės laimėti mažiausiai trijų įvarčių persvara.

Kitose rungtynėse užfiksuota netikėta sensacija. "Porto" savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 3-1 nugalėjo nukraujavusį Miuncheno "Bayern" klubą ir žengė didelį žingsnį pusfinalio link.

Jau 10-ąją minutę šeimininkai turėjo įgiję dviejų įvarčių pranašumą, kai dublį per septynias minutes pelnė Ricardo Quaresma. Vis dėlto, 28-ąją minutę Tiago pavyko sumažinti atsilikimą iki minimumo, tačiau galutinį tašką 65-ąją minutę padėjo puikus Jacksono Martinezo įvartis.

PSG 1 - 3 "Barcelona"

18' [0 - 1] Neymar

67' [0 - 2] L.Suarez

79' [0 - 3] L.Suarez

82' [1 - 3] J.Mathieu (į savus vartus)

<iframe frameborder="0" width="500" height="323" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x2msjxi" allowfullscreen></iframe>

"Porto" 3 - 1 "Bayern"

3' [1 - 0] R.Quaresma (11m. baudinys)

10' [2 - 0] R.Quaresma

28' [2 - 1] Tiago

65' [3 - 1] J.Martinez

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7645388" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>