Čempionų lyga: "Bayern", "Barca" ir PSG užsitikrino vietas kitame etape, "Man City" sensacingai nusileido CSKA (VIDEO)

Trečiadienį vakare UEFA Čempionų lygoje sužaistos aštuonerios E-H grupių 4-ojo turo rungtynės.

F grupėje vietas aštuntfinalyje užsitikrino "Barcelona" su Paryžiaus "Saint-Germain". Luiso Enrique auklėtiniai Amsterdame rezultatu 2-0 įveikė vietos "Ajax" futbolininkus.

Abu įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Lionelis Messi, kuris su 2 įvarčiais pavijo Raulį ir pakartojo Čempionų lygos rezultatyvumo rekordą.

PSG namuose susitiko su Nikosijos APOEL ekipa. Pergalingą įvartį, kuris atverė duris į kitą etapą, dar 2-ąją minutę pelnė Edinsonas Cavani.

E grupėje taip pat vyko įdomios rungtynės, o vienose jų užfiksuota staigmena. "Manchester City" savo stadione netikėtai rezultatu 1-2 nusileido Maskvos CSKA vienuolikei ir sukomplikavo savo šansus žengti į aštuntfinalį.

Miuncheno "Bayern" šioje grupėje iškovojo lengvą pergalę prieš "Roma" ir užėmė pirmąją vietą. Iki grupių etapo pabaigos likus vos 2 turams "miestiečiai" užima paskutinę vietą.

Londono "Chelsea" klubui G grupėje nepavyko iškovoti pergalės prieš "Maribor". 85-ąją minutę Edenas Hazardas galėjo išplėšti pergalę, tačiau nerealizavo 11 metrų baudinio ir susitikimas baigėsi rezultatu 1-1.

Tuo tarpu Lisabonos "Sporting" iškovojo pirmąją pergalę rezultatu 4-2 nugalėjusi Gelzenkircheno "Schalke". Jose Mourinho auklėtiniai vis dar išlieka pirmoje vietoje, tačiau nuo antrosios vietos juos skiria tik 3 taškai.

Paskutinėje Čempionų lygos grupėje "Porto" įveikdama Bilbao "Athletic" taip pat iškovojo vietą aštuntfinalyje, o Donecko "Shakhtar" ir vėl pažemino BATE. Nugalėtojų gretose "hat-tricku" išsiskyrė Luizas Adriano.

E grupė

"Bayern" 2 - 0 "Roma"

38' [1 - 0] F.Ribery

64' [2 - 0] M.Gotze

"Manchester City" 1 - 2 CSKA

2' [0 - 1] S.Doumbia

8' [1 - 1] Y.Toure

34' [1 - 2] S.Doumbia

70' Fernandinho ("Man City") pašalintas iš aikštės

82' Y.Toure ("Man City") pašalintas iš aikštės

F grupė

"Ajax" 0 - 2 "Barcelona"

36' [0 - 1] L.Messi

76' [0 - 2] L.Messi

71' J.Veltman ("Ajax") pašalintas iš aikštės

PSG 1 - 0 APOEL

2' [1 - 0] E.Cavani

G grupė

"Maribor" 1 - 1 "Chelsea"

50' [1 - 0] A.Ibraimi

73' [1 - 1] M.Matič

85' E.Hazard ("Chelsea") nerealizavo 11m. baudinio

"Sporting" 4 - 2 "Schalke"

17' [0 - 1] I.Slimani (į savus vartus)

26' [1 - 1] M.Sarr

52' [2 - 1] Jefferson

72' [3 - 1] Nani

88' [3 - 2] D.Aogo

90' [4 - 2] I.Slimani

H grupė

"Shakhtar" 5 - 0 BATE

19' [1 - 0] D.Srna

48' [2 - 0] T.Alex

58' [3 - 0] L.Adriano (11m. baudinys)

83' [4 - 0] L.Adriano

90' [5 - 0] L.Adriano

45' A.Khagush (BATE) pašalintas iš aikštės

"Athletic" 0 - 2 "Porto"

56' [0 - 1] J.Martinez

73' [0 - 2] Y.Brahimi

42' J.Martinez ("Porto") nerealizavo 11m. baudinio