• Treneris G.Ventura
  • Ekipoje - talentų trūkumas, tiesiog toks italų lygis
  • Netinkamas požiūris į rungtynes prieš švedus
  • Neturiu nuomonės

Čempionų lyga: "Bayern" sutraiškė "Arsenal", "Real" sugebėjo atsitiesti prieš italus (VIDEO)

2017-02-15 21:01:13

Trečiadienį Čempionų lygoje buvo sužaistos dar dvi aštuntfinalio rungtynės.

Miuncheno "Bayern" namuose net 5:1 sutriuškino Londono "Arsenal" bei įrodė, kad favoritų etiketė jiems buvo klijuojama ne veltui.

Pirmasis jau 11-ąją minutę fantastišku smūgiu į viršutinį vartų kampą pasižymėjo Arjenas Robbenas. "Arsenal" gavo progą išlyginti rezultatą, kai pirmojo kėlinio viduryje teisėjas skyrė gana abejotiną 11 metrų baudinį į šeimininkų vartus.

A.Sanchezo smūgį atrėmė M.Neueris, tačiau čilietis suskubo prie kamuolio ir vis tiek nuginklavo vieną geriausių pasaulio vartininkų - 1:1.

Antrajame kėlinyje vokiečiai užgulė "Arsenal" vartus. 53-ąją minutę oro dvikovą laimėjo ir įvartį pelnė R.Lewandowskis - 2:1. "Bayern" nenurimo ir toliau gausiomis pajėgomis atakavo A.Wengero auklėtinių gynybą.

Po trijų minučių lenkas atliko fantastišką perdavimą komandos draugui T.Alcantarai, kuris nepaliko vilčių D.Ospinai.

Įsismarkavę šeimininkai dar du sykius pasiuntė kamuolį į vartus - vėl tiksliai smūgiavo T.Alcantara bei aikštėje pasirodęs T.Mulleris - 5:1.

Portalo "EuroFootball.lt" atliktoje apklausoje 52 procentai lankytojų nesitikėjo staigmenų ir pergalę skyrė namuose žaisiančiai Miuncheno "Bayern", 34 proc. tikėjosi "Arsenal" netikėtumo, 13 proc. prognozavo lygiąsias.

Kitame mače Madrido "Real" 3:1 nugalėjo "Napoli" komandą.

Rungtynės šeimininkams prasidėjo šaltu dušu - 8-ąją min. L.Insigne privertė nutilti "Santiago Bernabeu" stadione susirinkusius žiūrovus - 0:1.

Tačiau italai ilgai nesidžiaugė - 19-ąją minutę K.Benzema nuginklavo P.Reiną (1:1).

Antrojo kėlinio pradžioje T.Kroosas, po C.Ronaldo perdavimo, suteikė šeimininkams vieno įvarčio persvarą, o dar po kelių minučių Casemiro pribloškė svečių gynėjus - 3:1.

Daugiau įvarčių 80 tūkst. stadione surinkusių sirgalių nepamatė ir poros laimėtojas paaiškės kovo 7 dieną Italijoje.

Startinės sudėtys:

"Bayern" - "Arsenal"

Apklausa: Ar sugebės "Arsenal" pateikti staigmeną pirmajame UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio mače?

Taip, A.Wengero auklėtiniai priblokš "Bayern"
Ne, vokiečiai įrodys savo pajėgumą
Rungtynės baigsis lygiosiomis
Straipsnio įvertinimas: 1 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

1 28
Ronaldo šiandien puikiai tiesiog juda, pasai nerealaus tikslumo.
2017-02-15 22:19
0 20
Teisėjas tempia Arsenalą
Real
2017-02-15 23:25
2 18
O ko jus tikejotes ? Arsenal pergales pries si bayerna? Dziaukites tuo ka turit, wengeras geras treneris ir is sudo vaska ispaudzia is turimu zaodeju