Čempionų lyga: „Liverpool“ neįminė „Basel“ mįslės (FOTO, VIDEO)

Verdantis „Anfield“ stadionas nepadėjo „Liverpool“ klubui.

Brendano Rodgerso auklėtiniai 1-1 neįveikė „Basel“ komandos ir nepasinaudojo paskutine galimybe patekti į Čempionų lygos atkrintamąsias varžybas.

„Liverpool“ ekipa nuo pat susitikimo pradžios mėgino perrašyti sau nepalankią istoriją ir pirmą kartą nugalėti Bazelio klubą.

Tačiau pirmiesiems pavykos pasižymėti svečiams - baudos aikštelės prieigose kamuolį gavęs Fabianas Frei'us tiksliai jį nukreipė į Simono Mignolot ginamus vartus.

Smūgį patyrę anglai bandė taisyti situaciją, bet vos nepraleido dar vienos įvarčio.

Antrajame kėlinyje po keitimo aikštėje pasirodęs Lazaras Markovičius po 16 minučių prieš save išvydo raudoną kortelę - teisėjas nusprendė, kad serbas pirštų galais smogė B.Safari.

Likęs nepilnos sudėties „Liverpool“ nepasidavė ir S.Gerrardas 81 minutę be priekaištų realizavo baudos smūgį - 1-1.

Šeimininkų fanų liūdesiui „raudoniesiems“ daugiau pasižymėti nepavyko ir jiems kitais metais kovas teks tęsti tik Europos lygos turnyre.

Rezultatai (paryškintos komandos pateko į kitą etapą)