Čempionų lyga: PSG sutraiškė katalonus, "Borussia" neišsigelbėjo Portugalijoje (VIDEO)

Antradienio vakare startavo UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio etapas, o jį pradėjo įdomios dvikovos Portugalijoje bei Prancūzijoje.

"Park des Princes" stadione Paryžiaus "Saint Germain" tiesiog sudaužė svečius iš Katalonijos - 4:0.

Pirmasis pavojaus skambutis "Barcelona" komandai suskambo 18-ąją minutę, kai baudos smūgį realiavo argentinietis Angelis Di Maria.

Prieš pertrauką Julianas Draxleris skirtumą padvigubino, o 55-ąją minutę A.Di Maria rezultatą pavertė triuškinančiu.

Galiausiai įvartį pelnė ir juodų rungtynių prieš "Barcelona" nutraukęs Edinsonas Cavani - 4:0.

Svečiai dar sugebėjo pataikyti į vartų konstrukciją, tačiau tai buvo viskas, ką pavyko nuveikti Luiso Enrique auklėtiniams.

Kitame mače Lisabonos "Benfica" namuose 1:0 privertė pasiduoti Dortmundo "Borussia" komandą.

Rungtynių didvyriu tapo Konstantinos Mitroglou, lemiamą įvartį pelnęs 49-ąją minutę.

Vokiečiai dar turėjo puikią galimybę pasiekti bent lygiąsias, tačiau Pierre'as-Emerickas Aubameyangas 58-ąją min. nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Startinės sudėtys:

"Benfica" - "Borussia":

PSG - "Barcelona":

Šiandien portale "EuroFootball.lt" surengtoje apklausoje 50 proc. lankytojų pergalę skyrė "Barcelona", 26 proc. - Paryžiaus komandai, virš 22 proc.prognozavo lygiąsias.

Apklausa: Ar sugebės "Arsenal" pateikti staigmeną pirmajame UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio mače?

Taip, A.Wengero auklėtiniai priblokš "Bayern"