Čempionų lygoje - favoritų pergalės (VIDEO)

Trečiadienį vakare UEFA Čempionų lygoje sužaistos aštuonerios 2-ojo A-D grupių turo rungtynės.

Po ganėtinai ilgos pertraukos į legendinį "Old Trafford" stadioną grįžo stipriausias Senojo žemyno turnyras. "Manchester United" susigrūmė su "Wolfsburg" ir po atkaklios kovos šventė pergalę rezultatu 2-1.

Svečiai iš Vokietijos į priekį įsiveržė jau 4-ąją minutę, tačiau 34-ąją minutę Juanui Matui pavyko atstatyi pusiausvyrą šiame susitikime. Antrojo kėlinio pabaigoje po J.Matos perdavimo puikų įvartį pelnė gynėjas Chrisas Smallingas, kurio įvartis nulėmė mačo baigtį.

Kitoje B grupės akistatoje Maskvos CSKA vos neiššvaistė trijų įvarčių pranašumo, tačiau pergalę pasiekė rezultatu 3-2. Visos šios grupės komandos savo sąskaitoje turi po 3 taškus.

"Mirtininkų" grupėjė "Manchester City" klubui taip pat teko išbandyti vokiečių pajėgumą. Manuelio Pellegrini auklėtiniai Sergio Aguero įvarčio dėka iškovojo pergalę prieš Monchengladbacho "Borussia".

Antrojo kėlinio pradžioje "Gladbach" įsiveržė į priekį, tačiau visai netrukus rezultatas tapo lygus, 1-1. Paskutinėmis mačo minutėmis "Man City" sulaukė "dovanėlės", kai buvo paskirtas 11 metrų baudinys. Jį sėkmingai realizavo S.Aguero.

Turino "Juventus" rezultatu 2-0 nukovė "Sevilla" ir su 6 taškais D grupėje užima pirmąją vietą. Tuo tarpu "Man City" su "Sevilla" dalinasi 2-3 pozicijomis.

A grupėje Cristiano Ronaldo vedama Madrido "Real" ekipa rezultatu 2-0 nugalėjo "Malmo", o Paryžiaus "Saint-Germain" sutriuškino Donecko "Shakhtar". Ispanijos ir Prancūzijos grandai rikiuojasi turnyrinės lentelės viršūnėje.

Madrido "Atletico" klubui nepasisekė ir buvo patirtas pralaimėjimas prieš Lisabonos "Benfica". 19 valandą Lietuvos laiku įvykęs susitikimas baigėsi "Astana" ir Stambulo "Galatasaray" lygiosiomis. Įdomu tai, kad šiame susitikime buvo pelnyti net trys įvarčiai į savus vartus.

"Astana" 2 - 2 "Galatasaray"

31' [0 - 1 B.Kisa

77' [1 - 1] H.Balta (į savus vartus)

86' [1 - 2] N.Eric (į savus vartus)

89' [2 - 2] L.Carole (į savus vartus)

"Atletico" 1 - 2 "Benfica"

23' [1 - 0] A.Correa

36' [1 - 1] N.Gaitan

51' [1 - 2] G.Guedes

"Gladbach" 1 - 2 "Man City"

54' [1 - 0] L.Stindl

65' [1 - 1] A.Christenesen (į savus vartus)

90' [1 - 2] S.Aguero (11m. baudinys)

20' R.Raffael ("Gladbach") nerealizavo 11m. baudinio

CSKA 3 - 2 PSV

7' [1 - 0] A.Musa

21' [2 - 0] S.Doumbia

36' [3 - 0] S.Doumbia

60' [3 - 1] M.Lestienne

68' [3 - 2] M.Lestienne

44' S.Doumbia (CSKA) nerealizavo 11m. baudinio

80' S.Arias (PSV) pašalintas iš aikštės

"Juventus" 2 - 0 "Sevilla"

41' [1 - 0] A.Morata

87' [2 - 0] S.Zaza

"Malmo" 0 - 2 "Real Madrid"

29' [0 - 1] C.Ronaldo

90' [0 - 2] C.Ronaldo

78' T.Yotun ("Malmo") pašalintas iš aikštės

"Man Utd" 2 - 1 "Wolfsburg"

4' [0 - 1] D.Caligiuri

34' [1 - 1] J.Mata (11m. baudinys)

53' [2 - 1] C.Smalling

"Shakhtar" 0 - 3 PSG

7' [0 - 1] S.Aurier

23' [0 - 2] D.Luiz

90' [0 - 3] D.Srna (į savus vartus)