Čempionų lygoje - "Man City" ir "Roma" lygiosios bei PSG pergalė prieš "Barcą" (VIDEO)

Antradienį UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos aštuonerios antrojo turo E-H grupių rungtynės.

Pirmasis susitikimas buvo žaidžiamas kiek anksčiau, o tarpusavyje jėgas išbandė savo žiūrovų palaikomas Maskvos CSKA klubas prieš Miuncheno "Bayern". Bavarai tik minimaliu skirtumu palaužė šeimininkus.

Visą rungtynių laiką Josepo Guardiolos auklėtiniai dominavo aikštėje ir neleido sukurti pavojingų progų CSKA futbolininkams, tačiau Vokietijos čempionai turėjo vargo varžovų gynyboje.

Vienintelį bei pergalingą įvartį šiame susitikime pelnė Thomasas Mulleris. Vokietis 22-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį ir padėjo iškovoti bavarams antrąją pergalę Čempionų lygoje.

Kitose šios grupės rungtynėse įvyko kiek įdomesnė dvikova. "Etihad" stadione "Manchester City" susigrūmė su "Roma", tačiau nugalėtojo nepavyko išaiškinti.

Sergio Aguero 4-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį, bet dar pirmajame kėlinyje rezultatą išlygino ir vyriausiuoju Čempionų lygoje pasižymėjusiu futbolininku tapo Fransesco Totti.

Taip pat kiek netikėtas rezultatas buvo užfiksuotas Paryžiuje, kur vietos "Saint-Germain" rezultatyviose rugtynėse nugalėjo "Barcelona". Nugalėtojų gretose pergalingus įvarčius pelnė Davidas Luizas, Marco Verratti ir Blaise'as Matuidi.

Svarbią pergalę G grupėje iškovojo Londono "Chelsea" futbolininkai, kurie pakilo į pirmąją vietą. Jose Mourinho auklėtiniai Portugalijoje minimaliu skirtumu palaužė Lisabonos "Sporting".

Kitose rungtynėse BATE įveikė Bilbao "Athletic", o kiti trys susitikimai baigėsi lygiosiomis.

CSKA 0 - 1 "Bayern"

22' [0 - 1] T.Muller (11m. baudinys)

APOEL 1 - 1 "Ajax"

28' [0 - 1] L.Andersen

31' [1 - 1] G.Manduca (11m. baudinys)

BATE 2 - 1 "Athletic Bilbao"

19' [1 - 0] D.Polyakov

41' [2 - 0] A.Karnitsiy

45' [2 - 1] A.Aduriz

"Manchester City" 1 - 1 "Roma"

4' [1 - 0] S.Aguero (11m. baudinys)

23' [1 - 1] F.Totti

PSG 3 - 2 "Barcelona"

10' [1 - 0] D.Luiz

12' [1 - 1] L.Messi

26' [2 - 1] M.Verratti

54' [3 - 1] B.Matuidi

56' [3 - 2] Neymar

"Schalke" 1 - 1 "Maribor"

37' [0 - 1] D.Bohar

56' [1 - 1] K-J.Huntelaar

"Shakhtar" 2 - 2 "Porto"

52' [1 - 0] T.Alex

86' [2 - 0] L.Adriano

89' [2 - 1] J.Martinez (11m. baudinys)

90' [2 - 2] J.Martinez

35' Y.Brahimi ("Porto") nerealizavo 11m. baudinio

"Sporting" 0 - 1 "Chelsea"

34' [0 - 1] N.Matič